Mod do Fallout 4 zamienia kobiety w postacie anime

Gra Bethesdy w nowym wydaniu.

Niedawno powstała modyfikacja do Fallout 4 pozwala wpłynąć na żeńskie postacie w grze tak, aby wyglądały jak bohaterki japońskich animacji, czyli anime. Autor przygotował wiele opcji, wraz z charakterystycznymi, dużymi oczami czy specyficzną mimiką.

Zgodnie z opisem, mod Animerace Nanakochan wprowadza do gry nową rasę ludzi. Dzięki narzędziu zmienimy aparycję zarówno głównej bohaterki, jak i wszystkich kobiecych postaci niezależnych. Działanie edytora można zobaczyć na poniższych materiałach.

Gracz ma do wyboru kilka modeli twarzy, a także wiele fryzur, brwi i rzęs. Zmienić można też kolor włosów i oczu. Twórca moda nie planuje dodania możliwości edycji wyglądu męskich postaci.

Zobacz: Fallout 4 - Poradnik, Solucja

Animerace Nanakochan jest dostępne na stronie NexusMods. W chwili pisania artykułu modyfikację pobrano już ponad 26 tysięcy razy.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami