Days Gone - Przebłyski świadomości

Podsłuchujemy kolejną rozmowę badaczy Nero.

Misję będzie mógł rozpocząć po ukończeniu zadania głównego o nazwie Nie przepadają za gośćmi. Jest to kolejna misja związana z O'Brianem i fabularnym wątkiem Pamiętam. Po jego przyjęciu skieruj się do punktu zaznaczonego na południowy zachód od obozu Żelaznego Mike'a.

062

Po dotarciu na miejsce zobaczysz lądujący na ziemi śmigłowiec. Poczekaj, aż wyjdą z niego żołnierze Nero (1), którzy się rozejdą. Następnie skieruj się do maszyny (2) i podłóż pluskwę.

063

Kolejnym krokiem będzie dotarcie w pobliże naukowca, który zacznie kierować się w lewo. Uważając na wartownika (3), zakradnij się w krzaki (4), a potem wejdź na murek i ukryj się w kolejnych (5).

064

Z tego miejsca będziesz słyszał wszystko, o czym mówi pani doktor (6). Po chwili ruszy z żołnierzami do kolejnego punktu, do którego prowadzi ścieżka (7). Podążaj za nią, kierując się od krzaka do krzaka.

065

Pani doktor (8) zejdzie ścieżką na dół i skieruje się do drewnianego budynku (9). Udaj się na lewo od niego (10) i podejdź do okna, spod którego usłyszysz ostatnią część rozmowy. Po zdobyciu wszystkich informacji wycofaj się do motocykla, co zakończy misję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami