Days Gone - Nie może być łatwo; Nie przepadają za gośćmi

Podróż z Rikki. Misje: Wtedy zrozumiałam, To długa historia.

Misja o nazwie Mam dla ciebie robotę, to bardzo krótkie zadanie, które rozpocznie się po ukończeniu wątku Wiosenny zasiew. Zacznij od powrotu do obozu Żelaznego Mike'a i przeprowadzenia rozmowy ze Skizzo. Następnie rozpocznie się scenka z Rikki, po której wyrusz za dziewczyną.

Misja: Nie może być łatwo

Wsiądźcie na motocykle i wyruszcie do miejsca wskazanego przez Rikki. Po dość długiej trasie, w której dziewczyna będzie ciągle rozmawiać z bohaterem, dotrzecie do przepompowni wody.

057

Po wstępnych oględzinach okaże się, że maszyny nie działają i należy je uruchomić. Wyrusz za Rikki na teren zakładu. Chodź za nią od jednego miejsca do drugiego. W pewnej chwili Rikki poprosi, abyś coś sprawdził. Udaj się na dół i podejdź do białych drzwi (1), z którymi wejdź w interakcję.

058

Kiedy okaże się, że nie możesz przez nie przejść wróć do Rikki i zacznij iść za dziewczyną prowadząc rozmowę. Po dotarciu do siatki (2) bohater pomoże Rikki przejść na drugą stronę, a ta otworzy przejście.

Misje: Nie przepadają za gośćmi, Wtedy zrozumiałam

W tym momencie rozpocznie się kolejne zadanie. Wyrusz za Rikki, która kieruje się w głąb budynku.

059

W pewnej chwili dotrzecie do pierwszego gniazda (3) świrusów. Kiedy dziewczyna rzuci w nie koktajlem mołotowa, przygotuj się na odparcie wybiegających wrogów (4). Po oczyszczeniu pierwszego gniazda udajcie się do kolejnego i po spaleniu go odeprzyjcie kolejną grupę rywali.

060

Po przejściu przez budynek wróć z Rikki na zewnątrz. Okaże się, że placówka została zaatakowana przez wieczystych, co automatycznie rozpocznie zadanie o nazwie Wtedy zrozumiałam. Ukryj się i eliminuj kolejnych przeciwników. Uważaj zwłaszcza na snajpera (5) stojącego na dachu.

061

Przedzieraj się przez kolejnych nieprzyjaciół, kierując się w stronę wyjścia z zakładu. Zachowaj czujność pod koniec, ponieważ na placu boju pojawi się ciężkozbrojny (6) przeciwnik. Staraj się celować w jego głowę, aby jak najszybciej położyć go trupem.

Po oczyszczeniu terenu z przeciwników pozbieraj z placu boju przydatne przedmioty i amunicję i wsiądź z Rikki na motocykle. Rozpocznij z nią dość długą przejażdżkę w misji o nazwie To długa historia. Na końcu dotrzecie do obozu, gdzie zadanie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami