Days Gone - Przydałaby się pomocna dłoń, Wiosenny zasiew

Odwiedzamy Boozera i gonimy na motocyklu Lynchmana.

Jest to bardzo krótkie zadanie, które aktywuje się automatycznie po ukończeniu misji Widzisz, co zrobili. Wystarczy udać się do obozu Żelaznego Mike'a i odwiedzić w szpitalu Boozera. Po obejrzeniu scenki misja zostanie zaliczona.

Misja: Wiosenny zasiew

Misja aktywuje się po ukończeniu zadania Pomocna dłoń. Rikki powie, że niejaki Lynchman wykradł nasiona pod uprawy i należy je odzyskać.

053

Udaj się do wskazanego miejsca, gdzie znajduje się drewniana chatka z molo. Na prawo od chatki znajdziesz torbę (1), którą przeszukaj. Po uczynieniu tego w okolicy pojawi się Lynchamn uciekający na motorze.

054

Wróć na swój motocykl i rozpocznij pościg. W pierwszej kolejności uważaj na rzucane przez Lynchmana i jego kompanów butelki z benzyną, które będą na drodze wywoływać małe pożary (2). Unikaj ich.

055

Kiedy zbliżysz się do grupy uciekinierów, to w pierwszej kolejności zestrzel pomocników (3) Lynchmana. Od początku będzie towarzyszyć mu dwóch ludzie, ale z czasem na trasie mogą pojawić się kolejni, więc zachowaj czujność.

056

Kiedy pozbawisz Lynchmana eskorty, to zacznij ostrzeliwać jego maszynę. Dobrym sposobem na zrzucenie go z niej jest również rozpędzanie się i taranowanie maszyny przeciwnika (4), w miejscach, gdzie jest rywal daje się dogonić. Po zrzuceniu przeciwnika z motocykla rozpocznie się scenka, po której zadanie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami