Aktualizacja Ghost Recon Wildlands wskazuje na rychłą zapowiedź kontynuacji

Co wydarzy się 9 maja?

Przed weekendem Ghost Recon Wildlands otrzymało darmową aktualizację z nowymi misjami fabularnymi - Operację Oracle. DLC sugeruje, że wkrótce Ubisoft zapowie kolejną część cyklu.

W dodatkowych zadaniach gracze łączą siły z Duchem, majorem Colem D. Walkerem (w tej roli Jon Bernthal znany z serialu „Punisher”), by odbić inżyniera Skell Tech - producenta robotów i dronów. Podczas rozgrywki można jednak znaleźć zaproszenie na organizowane przez wspomnianą firmę Skell Con.

Ulotka wskazuje, że tajemnicze wydarzenie odbędzie się w najbliższy czwartek, 9 maja, o godzinie 20:30 czasu polskiego. Z dołączonych informacji wynika, że prezentacja zostanie poświęcona projektowi o roboczej nazwie Aurora.

ghost_recon_wildlands_zaproszenie
Zaproszenie na tajemnicze wydarzenie

Na zaproszeniu widoczny jest adres internetowy prowadzący do działającej strony korporacji Skell Tech. W kodzie witryny odnaleziono frazę „grnext”, która najprawdopodobniej jest skrótem od „Ghost Recon Next”, a więc następnej odsłony cyklu. Niewykluczone więc, że Ubisoft zamierza ujawnić kolejną część serii właśnie w przyszłym tygodniu.

Sam portal istnieje od kilku miesięcy i posiada mechanizm logowania. Internauci jakiś czas temu odkryli, ze po wpisaniu odpowiedniego loginu i hasła (odpowiednio: kbowman i 50478) otrzymuje się dostęp do nagrania audio.

W wiadomości skierowanej do Karen Bowman, która pomaga Duchom w Boliwii, Jace Skell opowiada o nowym satelitarnym systemie śledzącym. Ze słów szefa Skell Tech wynika, że rozwiązanie jest jednym z elementów projektu Aurora.

Na razie nie jest jasne, czy 9 maja rzeczywiście dojdzie do pokazu kolejnej odsłony Ghost Recon (niektórzy uważają, że może chodzić o nową część Splinter Cell). Niewykluczone, że zaproszenie jest jedynie żartem Ubisoftu.

Zobacz: Ghost Recon Wildlands - poradnik i najlepsze porady

Warto jednak zaznaczyć, że na witrynie Skell Tech dostępna jest specjalna podstrona poświęcona wydarzeniu. Poza informacją o dacie, umieszczono oznaczenia wiekowe od PEGI i ESRB, co wskazuje, ze rzeczywiście prezentacja dotyczy nowej gry.

Źródło: Reddit, Skell Technology, PC GamesN

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami