Sekiro - mod zamienia wielkiego ogra w Shreka

Mieszkaniec bagien wkracza do walki.

Fanom Sekiro: Shadows Die Twice najwyraźniej nie brakuje pomysłów. Jeden z graczy przygotował modyfikację, która zamienia model wielkiego ogra na Shreka - bohatera popularnej serii filmów animowanych.

Uwaga na drobne spoilery, dotyczące krótkiej sekcji gry

W początkowej fazie rozgrywki gracze natykają się na przeciwnika, pełniącego funkcję mini-bossa - dużych rozmiarów ogra, który wydostał się z uwięzi. Mod stworzony przez internautę o pseudonimie DropOff przekształca bestię w zielonego Shreka.

Modyfikacja podmienia wyłącznie model wroga. To oznacza, że mieszkaniec bagien dysponuje identycznym zestawem ataków, jak pierwotna wersja oponenta - potrafi uderzyć bohaterem o ziemię i wykonać cios nogą z wyskoku.

Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwszy tego typu projekt. Kilka dni temu jeden z fanów udostępnił mod, który zamienia innego przeciwnika - wielkiego węża - w ciuchcię Tomka z serialu animowanego dla dzieci.

sekiro_mod_shhrek
Shrek w Sekiro nie jest sympatycznym ogrem

Zobacz: Sekiro: Shadows Die Twice - Poradnik, Solucja

Kreatywność miłośników Sekiro: Shadows Die Twice nie ogranicza się jedynie do nietypowych modyfikacji. Gracze stawiają przed sobą niestandardowe wyzwania, starając się ukończyć grę za pomocą bębenków bongo i kierownicy.

Mod ze Shrekiem pobrać można ze strony NexusMods.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami