Sekiro - mod zamienia wielkiego ogra w Shreka

Mieszkaniec bagien wkracza do walki.

Fanom Sekiro: Shadows Die Twice najwyraźniej nie brakuje pomysłów. Jeden z graczy przygotował modyfikację, która zamienia model wielkiego ogra na Shreka - bohatera popularnej serii filmów animowanych.

Uwaga na drobne spoilery, dotyczące krótkiej sekcji gry

W początkowej fazie rozgrywki gracze natykają się na przeciwnika, pełniącego funkcję mini-bossa - dużych rozmiarów ogra, który wydostał się z uwięzi. Mod stworzony przez internautę o pseudonimie DropOff przekształca bestię w zielonego Shreka.

Modyfikacja podmienia wyłącznie model wroga. To oznacza, że mieszkaniec bagien dysponuje identycznym zestawem ataków, jak pierwotna wersja oponenta - potrafi uderzyć bohaterem o ziemię i wykonać cios nogą z wyskoku.

Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwszy tego typu projekt. Kilka dni temu jeden z fanów udostępnił mod, który zamienia innego przeciwnika - wielkiego węża - w ciuchcię Tomka z serialu animowanego dla dzieci.

sekiro_mod_shhrek
Shrek w Sekiro nie jest sympatycznym ogrem

Zobacz: Sekiro: Shadows Die Twice - Poradnik, Solucja

Kreatywność miłośników Sekiro: Shadows Die Twice nie ogranicza się jedynie do nietypowych modyfikacji. Gracze stawiają przed sobą niestandardowe wyzwania, starając się ukończyć grę za pomocą bębenków bongo i kierownicy.

Mod ze Shrekiem pobrać można ze strony NexusMods.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami