Days Gone - Wypad do miasta (zlecenie)

Ada Tucker prosi bohatera o uwolnienie jej człowieka o imieniu Larsen.

Jest to zadanie dodatkowe, które będziesz mógł wykonać dla Ady Tucker wraz z postępami w kampanii fabularnej (mniej więcej w momencie odwiedzin Boozera po przeprowadzonej operacji).

Udaj się do Ady i porozmawiaj z nią. Szefowa obozu Hot Springs poprosi bohatera, aby udał się do miasteczka położonego na północny wschód od obozu i spróbował namierzyć jednego z jej ludzi o imieniu Larsen.

z017

Przed wyruszeniem na misję warto uzupełnić zapasy amunicji i przygotować sobie arsenał. Po uczynieniu tego udaj się do miasteczka i zlokalizuj budynek nieopodal stacji paliw. Warto skorzystać z lornetki, aby oznaczyć pilnujących go wrogów (1).

Zajmij dogodną pozycję i rozpocznij walkę. W jej trakcie warto ostrzelać kanister (2) przed wejściem - eksplozja i ogień mogą nieco przetrzebić szeregi rywali.

z018

W trakcie starcia w miasteczku mogą też pojawić się wilki. Jeśli zaatakują przeciwników, to nie zabijaj ich tylko skorzystaj z tego, że pomagają bohaterowi. Po oczyszczeniu terenu wejdź do budynku i rozpraw się z niedobitkami. Następnie wejdź po schodach na górę i podejdź do uwięzionego Larsena (3).

Rozpocznie się scenka, w której bohater uwolni więźnia. Teraz wystarczy wrócić do motocykla i powiadomić o powodzeniu misji Tucker, co zakończy zadanie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami