Days Gone - Włóczędzy przy Eden Hill (zlecenie)

Na prośbę Rikki rozprawiamy się z bandytami w pobliskim obozie.

Jest to misja dodatkowa, którą Rikki w obozie Żelaznego Mike'a mniej więcej po tym, jak odwiedzisz Boozera po operacji, w której trzeba było amputować jego rękę. Dziewczyna powie, że niepokoi się o pewne uzbrojone grupy, które pojawiły się w okolicy i zaczęły zagrażać obozowi.

Po zakończonej rozmowie na zachód od obozu pojawi się miejsce, do którego należy się udać. Zawczasu dobrze jest uzupełnić arsenał, ponieważ bohatera czeka nieco walki.

z019

W obozie przebywa ośmiu uzbrojonych przeciwników. Większość z nich patroluje teren pojedynczo (1), dlatego jeśli nie chcesz wszczynać otwartej walki, to możesz wyczekiwać na dogodne momenty i eliminować wrogów po cichu.

Pamiętaj też o możliwości korzystania z wabików lub kamieni, jeśli chcesz ściągnąć rywali na przykład w ustronne miejsce, gdzie stanowią łatwiejszy cel.

z020

Gdyby doszło do otwartej walki, to znajdź sobie szybko osłonę i ostrzeliwuj kolejnych rywali (2). Po rozprawieniu się ze wszystkimi i oczyszczeniu obozu zadanie automatycznie się zakończy. Zanim odejdziesz warto przeszukać teren, ponieważ znajdziesz tu trochę przydatnych przedmiotów oraz broń i amunicję po martwych bandytach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami