Days Gone - Trudno go nie zauważyć (zlecenie)

Rozprawiamy się z Nedem Walkerem na polecenie Copelanda.

Zlecenie to pojawi się w obozie Copelanda wraz z postępami fabularnymi (mniej więcej w trakcie odwiedzin Boozera po operacji ręki). Udaj się do szefa i porozmawiaj z nim. Poprosi, żebyś odnalazł Neda Walkera. Jest to zlecenie związane z wątkiem Łowca nagród.

Ned przebywa kryjówce położonej na północ od obozu Copelanda. Przygotuj swój arsenał i udaj się na miejsce. Po dotarcie w pobliże obozu możesz skorzystać z lornetki, aby oznaczyć przeciwników.

z014

Ci przebywają na wzgórzu oraz drewnianych platformach umiejscowionych na drzewach. Dobrym sposobem jest ukrycie się w pewnej odległości od obozu i rozpoczęcie ostrzału przeciwników. Część z nich będzie prowadzić ogień z góry, ale będą też tacy, którzy podbiegną do bohatera i będą stanowić stosunkowo łatwy cel (1).

z015

Sam Ned będzie przebywał najprawdopodobniej na jednej z drewnianych platform. Po rozprawieniu się z eskortą będziesz mógł wejść na górę lub ostrzelać go z dołu. Jeśli posiadasz karabin snajperski, to możesz wyeliminować go z dystansu (2).

z016

Po oczyszczeniu terenu podejdź do ciała Neda (3) i podnieś bandanę, która posłuży za dowód wykonania zlecenia. Uważaj, bo w międzyczasie w okolicy może pojawić się kilka niebezpiecznych kąsaczy (zmutowane wilki). Teraz wystarczy wrócić do Copelanda, który przekaże bohaterowi nagrodę.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami