Days Gone - Trudno go nie zauważyć (zlecenie)

Rozprawiamy się z Nedem Walkerem na polecenie Copelanda.

Zlecenie to pojawi się w obozie Copelanda wraz z postępami fabularnymi (mniej więcej w trakcie odwiedzin Boozera po operacji ręki). Udaj się do szefa i porozmawiaj z nim. Poprosi, żebyś odnalazł Neda Walkera. Jest to zlecenie związane z wątkiem Łowca nagród.

Ned przebywa kryjówce położonej na północ od obozu Copelanda. Przygotuj swój arsenał i udaj się na miejsce. Po dotarcie w pobliże obozu możesz skorzystać z lornetki, aby oznaczyć przeciwników.

z014

Ci przebywają na wzgórzu oraz drewnianych platformach umiejscowionych na drzewach. Dobrym sposobem jest ukrycie się w pewnej odległości od obozu i rozpoczęcie ostrzału przeciwników. Część z nich będzie prowadzić ogień z góry, ale będą też tacy, którzy podbiegną do bohatera i będą stanowić stosunkowo łatwy cel (1).

z015

Sam Ned będzie przebywał najprawdopodobniej na jednej z drewnianych platform. Po rozprawieniu się z eskortą będziesz mógł wejść na górę lub ostrzelać go z dołu. Jeśli posiadasz karabin snajperski, to możesz wyeliminować go z dystansu (2).

z016

Po oczyszczeniu terenu podejdź do ciała Neda (3) i podnieś bandanę, która posłuży za dowód wykonania zlecenia. Uważaj, bo w międzyczasie w okolicy może pojawić się kilka niebezpiecznych kąsaczy (zmutowane wilki). Teraz wystarczy wrócić do Copelanda, który przekaże bohaterowi nagrodę.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami