Days Gone - Nie miałem do kogo z tym pójść; Robiliśmy różne rzeczy

Pomagamy Boozerowi dotrzeć do obozu i dogadujemy się z Żelaznym Mikiem.

Misja to uruchomi się automatycznie po zakończeniu zadania głównego o nazwie Nikogo nie będę zabijać. Deacon zostanie przyłapany na kradzieży leków, jednak finalnie obejdzie się bez rozlewu krwi. Lekarka oraz Rikki uznają, że należy dostarczyć antybiotyki Boozerowi.

Opuść wraz z Rikki szpital i wsiądź z nią na motor. Dziewczyna zawiezie bohatera do obozu z Boozerem. Po zakończeniu scenki wsiądź z kumplem na motor i wyrusza za znajomą, która będzie prowadzić w stronę obozu. Po dotarciu na miejsce wjedź do środka, gdzie bieżąca misja się zakończy.

Przy okazji popchniesz do przodu wątki To mój brat, Jesteś bezpieczna, Dawna znajomość i Nie mamy nic więcej.

Misja: Robiliśmy różne rzeczy

Bieżące zadanie rozpocznie się automatycznie po dotarciu do obozu wraz z Boozerem. Wyrusz za Rikki, która doprowadzi bohatera do kwatery Żelaznego Mike'a.

020

Po zakończeniu scenki, w której o mało co nie dojdzie do strzelaniny, Żelazny Mike (1) opuści dom. Zacznij za nim iść, prowadząc przy tym rozmowę na temat bieżącej sytuacji oraz przyszłości.

Po dotarciu do rzeki Mike stwierdzi, że pomoże bohaterowi oraz Boozerowi, pod warunkiem udzielenia mu pomocy w kilku sprawach. W tym momencie bieżące zadanie zakończy się.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami