Days Gone - Jakaś strefa wojny

Szukamy śladów prowadzących do Reda Rileya.

Po zakończeniu misji o nazwie To ma jakiś cel w obozie Żelaznego Mike'a pojawi się kolejne zadanie. Tym razem celem będzie dotarcie do Reda Rileya. Zacznij od skierowania się do wyznaczonego miejsca.

W trakcie zbliżania się do miejsca usłyszysz strzały. Okaże się, że ludzie toczą walkę ze świrusami. Możesz skorzystać z tej sytuacji i przemykać między walczącymi i zabijać ich po cichu, zamiast prowadzić otwartą walkę.

043

Po dotarciu do miasteczka zlokalizuj zwłoki (1) leżące na ziemi. Korzystając ze specjalnego widzenia kieruj się po śladach do kolejnych miejsc. Trop będzie prowadził po kolei do stolika z wypalonymi papierosami, ławki przy ognisku, domu ze skrzynią, toalety i domu wypełnionego rywalami.

044

Po przebiciu się przez wymienione wyżej miejsca i oczyszczeniu domu zlokalizuj klucz (2) leżący na blacie. Opuść budynek i zachowaj czujność, bo w miasteczku może być już sporo wrogów.

045

Kolejny cel to zlokalizowanie drewnianego domu (3), przed którym stoją dwa motory. Oczyść sobie drogę, otwórz kluczem drzwi i rozpraw się z Rileyem, który znajduje się w środku (uważaj, bo może mieć eskortę). Po uporaniu się z wrogiem przeszukaj jego ciało i wróć do Rikki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami