Borderlands 3 celuje w 60 FPS na Xbox One X

Pojawi się opcja zabawy w 4K.

Twórcy Borderlands 3 ze studia Gearbox Software ujawnili, że chcą, by zaprezentowana wczoraj strzelanka z elementami RPG na Xbox One X mogła działać w 60 klatkach na sekundę.

W rozmowie z Windows Central producent projektu - Chris Brock - oznajmił, że zespół „celuje” w osiągnięcie wspomnianego poziomu płynności, choć nic nie jest jeszcze przesądzone. Dodał, że na bazowym modelu konsoli gra wyświetli się w 30 FPS.

Deweloper jednocześnie zaznaczył, że na Xbox One X tytuł najprawdopodobniej zaoferuje dwa tryby graficzne - nastawione na wydajność i grafikę. Pierwszy pozwoli zapewne grać w 60 FPS, a drugi w rozdzielczości 4K.

borderlands_3_xbox
W Borderlands 3 nie zabraknie zróżnicowanych przeciwników

Nie jest na razie jasne, jak sytuacja będzie wyglądała w przypadku PS4 Pro. Niewykluczone jednak, że Gearbox Software podobne rozwiązania wdroży także na mocniejszej wersji platformy Sony.

W kolejnej odsłonie cyklu wcielimy się w nowego członka grupy dowodzonej przez Lilith. Bohaterowi przyjdzie zmierzyć się z bliźniakami Calypso, którzy kierują kultem fanatyków Children of Vault. Jedną z innowacji są podróże między różnymi planetami.

Zobacz: Borderlands 3 - premiera i najważniejsze informacje

Tytuł zadebiutuje 13 września na PC, PS4 i Xbox One. „To doskonały przykład na to, jak dobrze znaną i lubianą rozgrywkę można ulepszyć oraz sprawić, by stała się ciekawsza i bardziej angażująca” - napisaliśmy we wrażeniach z wczesnej wersji Borderlands 3.

Źródło: Windows Central

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami