Days Gone - Szukając Lisy

Wyruszamy do miasteczka ze świrusami w celu odnalezienia zagubionej dziewczyny.

Misja to rozpocznie się automatycznie po ukończeniu zadaniu głównego o nazwie W Sherman's Camp aż roi się od świrusów. Celem jest dotarcie do miasteczka na zachód od obozu Żelaznego Mike'a i próba odnalezienia dziewczyny.

Po dotarciu na miejsce szybko zauważysz, że miasto jest opanowane przez świrusy. Możesz je omijać lub eliminować pojedynczo, ale warto poświęcić nieco czasu, żeby od razu zniszczyć sześć lokalnych gniazd i pozbyć się niebezpiecznej strefy lęgowej.

027

Bez względu na to czy się na to zdecydujesz czy też nie poszukiwania Lisy należy zacząć na ulicy przy porzuconych autach. W miejscu oznaczonym na mapie niebieskim okręgiem zlokalizuj leżące na ziemi ciało (1). Następnie zacznij podążać po śladach.

028

Po chwili dotrzesz na podwórze przy pobliskim domu. Zbadaj małą szopę i ruszaj dalej. Ślady doprowadzą bohatera do wejścia do garażu (2). Aby z niego skorzystać przepchnij auto (3), które blokuje drogę.

029

Po wejściu do garażu przejdź na teren opuszczonej posesji. Ślady będą prowadzić do regału. Z jego lewej strony znajduje się wąska szpara (4) między nim, a ścianą. Skorzystaj z niej, żeby przejść do kolejnej lokacji.

030

Na sam koniec zlokalizuj notatkę (5) zostawioną przez Lisę. Po jej przeczytaniu misja się zakończy. Podczas opuszczania domu przygotuj się jeszcze na odparcie grupy bandytów, którzy pojawią się w okolicy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami