Days Gone - Potrzebuję twojej pomocy

Śledzimy śmigłowiec, zakłady pluskwę i podsłuchujemy naukowca Nero.

Zadanie aktywuje się automatycznie po wykonaniu misji Robiliśmy różne rzeczy, w której Żelazny Mike zgodzi się udzielić pomocy Deaconowi i Boozerowi, pod warunkiem, że bohater wykona dla niego kilka zadań.

Obecna misja jest jednak związana bezpośrednio z Deaconem, a konkretnie z wątkiem o nazwie Pamiętam. Skieruj się do miejsca na zachód od obozu Żelaznego Mike'a. Na miejscu natkniesz się na O'Briena, z którym porozmawiaj.

Naukowiec Nero zapewni, że zdobędzie informacje na temat Sary, ale pod warunkiem, że Deacon pomoże mu w śledzeniu ruchów innych osób z Nero. Po rozmowie zacznij kierować się na południe. W trakcie jazdy na niebie pojawi się śmigłowiec, za którym zacznij jechać.

024

Zbliż się do miejsca lądowania i przy pomocy lornetki oznacz widocznych żołnierzy Nero. Następnie zakradnij się po cichu za skały z prawej w pobliżu helikoptera. Poczekaj, aż wartownicy - jeden z lewej (1), a drugi z prawej (2) nie będą patrzeć na maszynę (3), po czym szybko podbiegnij do bocznych drzwi śmigłowca, umieść pluskwę i oddal się.

025

Skieruj się w lewo i, uważając na wartowników (4, 5), wejdź niepostrzeżenie do domu (6). Podejdź do okna wychodzącego na podwórze z lewej, poczekaj na dogodny moment i wyjdź przez nie na zewnątrz.

026

Szybko ukryj się w krzakach (7) i podejdź do grupy z naukowcem (8) tak, aby słyszeć, co mówi. Poczekaj, aż zakończy swój raport. Kiedy do tego dojdzie wróć przez okno do domu, oddal się od tego miejscu i wróć do motocykla. Zamelduj się O'Brienowi, co zakończy misję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami