Days Gone - Potrzebuję twojej pomocy

Śledzimy śmigłowiec, zakłady pluskwę i podsłuchujemy naukowca Nero.

Zadanie aktywuje się automatycznie po wykonaniu misji Robiliśmy różne rzeczy, w której Żelazny Mike zgodzi się udzielić pomocy Deaconowi i Boozerowi, pod warunkiem, że bohater wykona dla niego kilka zadań.

Obecna misja jest jednak związana bezpośrednio z Deaconem, a konkretnie z wątkiem o nazwie Pamiętam. Skieruj się do miejsca na zachód od obozu Żelaznego Mike'a. Na miejscu natkniesz się na O'Briena, z którym porozmawiaj.

Naukowiec Nero zapewni, że zdobędzie informacje na temat Sary, ale pod warunkiem, że Deacon pomoże mu w śledzeniu ruchów innych osób z Nero. Po rozmowie zacznij kierować się na południe. W trakcie jazdy na niebie pojawi się śmigłowiec, za którym zacznij jechać.

024

Zbliż się do miejsca lądowania i przy pomocy lornetki oznacz widocznych żołnierzy Nero. Następnie zakradnij się po cichu za skały z prawej w pobliżu helikoptera. Poczekaj, aż wartownicy - jeden z lewej (1), a drugi z prawej (2) nie będą patrzeć na maszynę (3), po czym szybko podbiegnij do bocznych drzwi śmigłowca, umieść pluskwę i oddal się.

025

Skieruj się w lewo i, uważając na wartowników (4, 5), wejdź niepostrzeżenie do domu (6). Podejdź do okna wychodzącego na podwórze z lewej, poczekaj na dogodny moment i wyjdź przez nie na zewnątrz.

026

Szybko ukryj się w krzakach (7) i podejdź do grupy z naukowcem (8) tak, aby słyszeć, co mówi. Poczekaj, aż zakończy swój raport. Kiedy do tego dojdzie wróć przez okno do domu, oddal się od tego miejscu i wróć do motocykla. Zamelduj się O'Brienowi, co zakończy misję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami