Days Gone - Narażasz życie innych; To ma jakiś cel

Operacja Boozera, śledzenie śmigłowca i podsłuchiwanie naukowca Nero.

Misja rozpocznie się automatycznie po ukończeniu zadania głównego o nazwie Grać calutką noc, w której należało pokonać bossa Łamacza i zdobyć antybiotyki dla Boozera. Zacznij jechać za Rikki w stronę obozu Lost Lake.

Po dotarciu na miejsce rozpocznie się scenka, w której trzeba będzie amputować zakażoną rękę Boozera. Kiedy do tego dojdzie misja się zakończy.

Misja: To ma jakiś cel

Zadanie to rozpocznie się automatycznie po ukończeniu poprzedniej misji o nazwie Narażasz życie innych.

041

Zacznij jechać w kierunku punktu na południe od obozu. W pewnej chwili otrzymasz komunikat o śmigłowcu, za którym zacznij jechać. Kiedy wyląduje zakradnij się w pobliskie krzaki (1) i poczekaj, aż naukowiec w asyście żołnierzy wejdzie do jaskini (2).

Następnie poczekaj na dogodny moment lub odwróć uwagę żołnierza (3) z prawej i, korzystając z zarośli, zacznij iść w kierunku groty. Stoi przed nią wartownik (4), którego wyślij w prawo, korzystając z kamienia.

042

Wejdź do środka i ukryj się w krzakach z prawej. Podejdź tak, aby słyszeć, co mówi pani doktor (5), rozmawiająca z żołnierzem. Po chwili dwójka zmieni swoją pozycję, ale w krzakach będziesz bezpieczny.

Wysłuchaj informacji do końca, po czym wejdź w głąb jaskini (6) i wyjdź przesz szczelinę na końcu tunelu. Teraz wystarczy wrócić do motocykla, aby zakończyć bieżące zadanie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami