Days Gone - Narażasz życie innych; To ma jakiś cel

Operacja Boozera, śledzenie śmigłowca i podsłuchiwanie naukowca Nero.

Misja rozpocznie się automatycznie po ukończeniu zadania głównego o nazwie Grać calutką noc, w której należało pokonać bossa Łamacza i zdobyć antybiotyki dla Boozera. Zacznij jechać za Rikki w stronę obozu Lost Lake.

Po dotarciu na miejsce rozpocznie się scenka, w której trzeba będzie amputować zakażoną rękę Boozera. Kiedy do tego dojdzie misja się zakończy.

Misja: To ma jakiś cel

Zadanie to rozpocznie się automatycznie po ukończeniu poprzedniej misji o nazwie Narażasz życie innych.

041

Zacznij jechać w kierunku punktu na południe od obozu. W pewnej chwili otrzymasz komunikat o śmigłowcu, za którym zacznij jechać. Kiedy wyląduje zakradnij się w pobliskie krzaki (1) i poczekaj, aż naukowiec w asyście żołnierzy wejdzie do jaskini (2).

Następnie poczekaj na dogodny moment lub odwróć uwagę żołnierza (3) z prawej i, korzystając z zarośli, zacznij iść w kierunku groty. Stoi przed nią wartownik (4), którego wyślij w prawo, korzystając z kamienia.

042

Wejdź do środka i ukryj się w krzakach z prawej. Podejdź tak, aby słyszeć, co mówi pani doktor (5), rozmawiająca z żołnierzem. Po chwili dwójka zmieni swoją pozycję, ale w krzakach będziesz bezpieczny.

Wysłuchaj informacji do końca, po czym wejdź w głąb jaskini (6) i wyjdź przesz szczelinę na końcu tunelu. Teraz wystarczy wrócić do motocykla, aby zakończyć bieżące zadanie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami