Spacer przez mapę Wiedźmina 3 prezentuje różnorodność świata gry

Jest też materiał z Red Dead Redemption 2.

Enigma - twórca na platformie YouTube - nagrał spacer przez mapę w Wiedźminie 3, a następnie przyspieszył wideo, tworząc efekt typu timelapse. Materiał prezentuje różnorodność świata od CD Projekt Red, której nie widać w „normalnym” tempie.

Przechadzka obejmuje teren Novigradu i Velen. Dotarcie do Skellige nie było możliwe, bo lokacja to wyspa.

Dzięki znacznie przyspieszonemu upływowi czasu, możemy podziwiać nie tylko krajobrazy, ale też zmieniające się efekty pogodowe oraz cykl dnia i nocy. Dla osób, które chcą zobaczyć wariant z oryginalnym tempem, prezentujemy również drugą wersję.

Enigma ma na koncie inne podobne materiały, chociażby z GTA 4 i 5, Watch Dogs 2 czy Red Dead Redemption 2. Poniżej ostatni z wymienionych filmów.

Zobacz: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Choć w przyspieszonym tempie spacer wygląda bardzo płynnie, autor musi podczas podróży wielokrotnie stawać, aby spojrzeć na mapę czy odeprzeć atak wrogów. Następnie cofa się kilka kroków i kontynuuje wycieczkę, usuwając niechciane fragmenty podczas montażu.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami