Days Gone - Reszta naszych leków

Pogoń za uciekającym motocyklistą Roachem.

Aby aktywować bieżącą misję należy zdobyć w obozie Copelanda drugi poziom zaufania. Możesz ułatwić sobie to zadanie likwidując okoliczne obozy bandytów oraz strefy lęgowe świrusów. Jedna z nich jest przy cmentarzu na północnym wschodzie.

Aby ją zniszczyć rozpraw się z trzema gniazdami - jedno jest w budynku na południowy zachód od cmentarza, drugie na wschód od niego, a trzecie na północny zachód. Kiedy Copeland nabierze już większego zaufania, to otrzymasz od niego nowe zadanie polegające na dotarciu do Roacha, przebywającego w miasteczku na północy. Jest to misja związana z wątkiem Łowca nagród.

002

Na miejscu zacznij rozglądać się wśród ruin. Warto tu skorzystać z trybu surwiwalowego, aby zlokalizować pusty karton (1). Przyjrzyj mu się. Kiedy będziesz to robił nieoczekiwanie obok bohatera przejedzie poszukiwany Roach.

003

Wsiądź na motor i zacznij jechać za uciekinierem. W trakcie jazdy uważaj na pojawiających się motocyklistów (2), którzy będą próbowali przeszkodzić głównego bohaterowi. Najlepiej namierzać ich z pistoletu (klawisz L1) i zestrzeliwać ich z maszyn (klawisz R1).

004

Kiedy tylko pojawi się taka możliwość bierz na muszkę Roacha (3) i ostrzeliwuj go z broni palnej. Jeśli będziesz skuteczny, to będziesz mógł dość szybko zakończyć pościg. Jeżeli rywal będzie ciągle uciekał, to nie przejmuj się, ponieważ na końcu drogi wjedzie do miasta, gdzie się wywróci.

Po tym, jak Roach spadnie z motoru wystarczy do niego podejść, związać go i zdobyć potrzebne informacje. W tym momencie zadanie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami