Days Gone - Nikt nie był tego świadomy; Nikogo nie będę zabijać

Pomagamy Boozerowi i zakradamy się do obozu Żelaznego Mike'a.

Kolejna misja fabularna uruchomi się automatycznie po ukończeniu zadania głównego o nazwie Co oni ci zrobili. Obecne zadanie jest związane z wątkiem Ostra jazda i zacznij je od skierowania się do kryjówki, w której przebywa Boozer.

Po dotarciu na miejsce rozpocznie się scenka (możliwe, że będziesz musiał wcześniej położyć się w łóżku), w której będący w szale Boozer zaatakuje Deacona. Po scence zejdź z kolegą na dół i wejdź na motocykl.

014

Wyrusz z nim na południe, kierując się drogą w stronę Lost Lake. Celem jest dotarcie do miejsca, gdzie można rozbić prowizoryczny obóz (1). Kiedy tam dotrzecie zadanie się zakończy i automatycznie rozpocznie się kolejna misja.

Misja: Nikogo nie będę zabijać

Celem tego zadania jest wdarcie się, bez zabijania przeciwników, do szpitala w pobliskim obozie Lost Lake i wykradzenie z niego antybiotyków dla rannego Boozera.

015

Najważniejsza informacja jest taka, że nie możesz strzelać, ani eliminować po cichu strażników. Możesz tylko między nimi niezauważenie przemykać. Zacznij od tropienia dwóch wartowników (2) idących wzdłuż ścieżki. Nie podchodź do nich za blisko.

016

Kiedy na skrzyżowaniu wartownicy zaczną kierować się w prawo, udaj się bohaterem w lewo. Znajdziesz tu drewniany mostek (3), po którym przejdź na teren obozu w pobliżu wieżyczki (4).

Oczywiście możesz też kierować się za dwójką wartowników i odwracać uwagę innych strażników kamieniami, jednak w pewnej chwili dotrzesz do miejsca, gdzie będzie ich bardzo dużo, a zadanie okaże się trudne do wykonania.

017

Skręć w prawo i rzuć kamieniem w lewo, aby zainteresował się nim wartownik (5). Rusz przed siebie i wejdź w zarośla (6) przy domu, po czym podążaj za strażnikiem (7), który wejdzie z prawej strony na drogę.

018

Po chwili wartownik podejdzie do drugiego i usiądą na ławce. Przejdź za ich plecami, a potem niezauważenie przejdź przez drogę i skieruj do miejsca (8) na lewo od domku, przy którym stoi kolejna para przeciwników.

019

Poczekaj chwilę w krzakach, a zobaczysz Żelaznego Mike'a i jego kompana (9), którzy kierują się w prawą stronę. Wyrusz za nimi chowając się po okolicznych krzakach. Kiedy dotrą na plac wyczekaj, aż żaden przeciwnik nie będzie patrzył i, od strony parkingu, wejdź do szpitala (10) z lewej.

Kiedy będziesz w środku skieruj się w stronę otwartego okna, przy którym znajdziesz pudełko z lekami. W tym momencie rozpocznie się scenka przerywnikowa, a bieżące zadanie dobiegnie do końca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami