Days Gone - Nigdy nie wrócił (zlecenie)

Misja dodatkowa zlecana przez Copelanda.

Jest to kolejne zlecenie, którego wykonania możesz się podjąć w obozie Copelanda po awansowaniu w wątku fabularnym, po misji Robiliśmy różne rzeczy. Wróć do obozu i porozmawiaj z Copelandem stojącym przy ognisku. Dowiesz się, że wysłał na zwiady kilku ludzi, których ktoś zabił.

Przy okazji poprosi bohatera, aby sprawdził co się stało i ewentualnie rozprawił się z przeciwnikami, którzy mogli w pobliżu założyć obóz. Jest to zlecenie związane z wątkiem o nazwie W obronie słabych.

z011

Zacznij od skierowania się na wschód od obozu Copelanda. Na drodze z wrakami aut znajdziesz kilka ciał. Skorzystaj z widzenia surwiwalowego, aby zlokalizować zwłoki (1) oparte o kamienny blok.

Następnie zacznij kierować się po śladach, odnajdując po drodze kolejne ciała. Pierwsze z nich znajdziesz w małym potoku, a drugie na ziemi w pobliżu obozu.

z012

Zanim przypuścisz atak warto rozejrzeć się przy pomocy lornetki i namierzyć przeciwników. Są to pojedyncze osoby, dlatego najlepiej zakradać się do nich od tyłu i eliminować po cichu. W ten sposób możesz postąpić z wrogiem (2), który pilnuje więźnia.

Po wyeliminowaniu wszystkich rywali w okolicy uwolnij pojmaną osobę, która zacznie wracać do obozu Copelanda. W tym momencie zadanie się zakończy, a bohaterowi pozostanie jedynie poinformować przez radio swojego zleceniodawcę.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami