Days Gone - Nigdy nie wrócił (zlecenie)

Misja dodatkowa zlecana przez Copelanda.

Jest to kolejne zlecenie, którego wykonania możesz się podjąć w obozie Copelanda po awansowaniu w wątku fabularnym, po misji Robiliśmy różne rzeczy. Wróć do obozu i porozmawiaj z Copelandem stojącym przy ognisku. Dowiesz się, że wysłał na zwiady kilku ludzi, których ktoś zabił.

Przy okazji poprosi bohatera, aby sprawdził co się stało i ewentualnie rozprawił się z przeciwnikami, którzy mogli w pobliżu założyć obóz. Jest to zlecenie związane z wątkiem o nazwie W obronie słabych.

z011

Zacznij od skierowania się na wschód od obozu Copelanda. Na drodze z wrakami aut znajdziesz kilka ciał. Skorzystaj z widzenia surwiwalowego, aby zlokalizować zwłoki (1) oparte o kamienny blok.

Następnie zacznij kierować się po śladach, odnajdując po drodze kolejne ciała. Pierwsze z nich znajdziesz w małym potoku, a drugie na ziemi w pobliżu obozu.

z012

Zanim przypuścisz atak warto rozejrzeć się przy pomocy lornetki i namierzyć przeciwników. Są to pojedyncze osoby, dlatego najlepiej zakradać się do nich od tyłu i eliminować po cichu. W ten sposób możesz postąpić z wrogiem (2), który pilnuje więźnia.

Po wyeliminowaniu wszystkich rywali w okolicy uwolnij pojmaną osobę, która zacznie wracać do obozu Copelanda. W tym momencie zadanie się zakończy, a bohaterowi pozostanie jedynie poinformować przez radio swojego zleceniodawcę.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami