Days Gone - Nie pozwalają mi odejść; To moja wina

Odwiedzamy Lisę w obozie pracy oraz wracamy do pomnika Sary.

Po ukończeniu misji głównej o nazwie Nawiązywanie kontaktu pokręć się nieco po świecie gry, a po chwili aktywuje się kolejne zadanie o nazwie Nie pozwalają mi odejść, związane z wątkiem o nazwie Jesteś bezpieczna.

Celem misji jest udanie się do obozu Hot Srpings i porozmawianie z uratowaną wcześniej Lisą. Po dotarciu do obozu wystarczy skierować się do Lisy i obejrzeć scenkę, w której dziewczyna poskarży się na warunki panujące w obozie. Po rozmowie zadanie się zakończy.

Misja: To moja wina

W trakcie wykonywania misji głównej o nazwie Coś ty zrobił, główny bohater dociera do obozu na północnym zachodzie mapy, gdzie została pochowana Sarah. Bieżące zadanie pojawi się w dzienniku wraz z postępami w fabule.

001

Polega na ponownym odwiedzeniu pomnika Sary w ramach wątku o nazwie Pamiętam. Poprzednim należało najpierw przebić się przez teren, na którym znajdowało się sporo świrusów.

Jeśli przepchnąłeś wtedy samochód blokujący przejście (1) pod leżącym drzewem, to teraz wystarczy z niego skorzystać, aby dotrzeć do kamiennego pomnika i wejść z nim w interakcję. Jeśli tego nie uczyniłeś, to będziesz musiał obejść cały teren ponownie.

Po dotarciu w pobliże poszukiwanego miejsca wejdź w interakcję z pomnikiem. Kiedy bohater zakończy swój monolog zadanie dobiegnie do końca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami