Days Gone - Nie pozwalają mi odejść; To moja wina

Odwiedzamy Lisę w obozie pracy oraz wracamy do pomnika Sary.

Po ukończeniu misji głównej o nazwie Nawiązywanie kontaktu pokręć się nieco po świecie gry, a po chwili aktywuje się kolejne zadanie o nazwie Nie pozwalają mi odejść, związane z wątkiem o nazwie Jesteś bezpieczna.

Celem misji jest udanie się do obozu Hot Srpings i porozmawianie z uratowaną wcześniej Lisą. Po dotarciu do obozu wystarczy skierować się do Lisy i obejrzeć scenkę, w której dziewczyna poskarży się na warunki panujące w obozie. Po rozmowie zadanie się zakończy.

Misja: To moja wina

W trakcie wykonywania misji głównej o nazwie Coś ty zrobił, główny bohater dociera do obozu na północnym zachodzie mapy, gdzie została pochowana Sarah. Bieżące zadanie pojawi się w dzienniku wraz z postępami w fabule.

001

Polega na ponownym odwiedzeniu pomnika Sary w ramach wątku o nazwie Pamiętam. Poprzednim należało najpierw przebić się przez teren, na którym znajdowało się sporo świrusów.

Jeśli przepchnąłeś wtedy samochód blokujący przejście (1) pod leżącym drzewem, to teraz wystarczy z niego skorzystać, aby dotrzeć do kamiennego pomnika i wejść z nim w interakcję. Jeśli tego nie uczyniłeś, to będziesz musiał obejść cały teren ponownie.

Po dotarciu w pobliże poszukiwanego miejsca wejdź w interakcję z pomnikiem. Kiedy bohater zakończy swój monolog zadanie dobiegnie do końca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami