Days Gone - Nero: punkt przy tunelu Marion Forks (punkt medyczny)

Bezpiecznik, generator, iniektor i rejestrator dźwiękowy.

Jest to kolejne miejsce, do którego możesz się dostać, aby zdobyć cenne przedmioty, iniektor zwiększający statystyki oraz jedno z nagrań zaliczających się do znajdziek. Na stronie dowiesz się:

  • Gdzie znajduje się punkt Nero przy tunelu Marion Forks
  • Gdzie znaleźć bezpiecznik
  • W jaki sposób dostać się do środka
  • Gdzie jest iniektor i nagranie audio
nerom51

Poszukiwany punkt znajduje się w północnej części mapy (1), przy tunelu Marion Forks pustynne tereny na zachodzie, od lasów na wschodzie. Sam tunel jest zastawiony autami, więc jeśli miałbyś kłopoty z przejazdem, to należy je przestawić kilka maszyn.

nerom52

Po dotarciu na miejsce zwróć uwagę na skrzynkę bezpiecznikową (2) na ścianie budynku. Kiedy do niej podejdziesz okaże się, że brakuje jednego z bezpieczników.

nerom53

Po zbadaniu skrzynki skorzystaj z widzenia surwiwalowego, aby zlokalizować ślady. Zacznij się nimi kierować do namiotu, gdzie znajdziesz zmasakrowane ciało (3). Przeszukaj je, a zdobędziesz bezpiecznik. Wróć z nim do skrzynki i włóż go do niej.

nerom54

Kolejnym krokiem będzie uruchomienie generatora, stojącego przy narożniku budynku. Kanister z benzyną (4) znajdziesz na kipie pobliskiej ciężarówki. Zanim przywrócisz zasilanie pamiętaj o zniszczeniu głośników - część z nich znajduje się na dachu placówki medycznej, a jeden jest na dachu budki strażniczej.

Po przywróceniu zasilania wejdź do środka i otwórz skrzynię, z której wyjmij iniektor. Nagranie z rejestratora Nero leży z kolei na blacie biurka.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami