Days Gone - Nero: punkt przy tunelu Marion Forks (punkt medyczny)

Bezpiecznik, generator, iniektor i rejestrator dźwiękowy.

Jest to kolejne miejsce, do którego możesz się dostać, aby zdobyć cenne przedmioty, iniektor zwiększający statystyki oraz jedno z nagrań zaliczających się do znajdziek. Na stronie dowiesz się:

  • Gdzie znajduje się punkt Nero przy tunelu Marion Forks
  • Gdzie znaleźć bezpiecznik
  • W jaki sposób dostać się do środka
  • Gdzie jest iniektor i nagranie audio
nerom51

Poszukiwany punkt znajduje się w północnej części mapy (1), przy tunelu Marion Forks pustynne tereny na zachodzie, od lasów na wschodzie. Sam tunel jest zastawiony autami, więc jeśli miałbyś kłopoty z przejazdem, to należy je przestawić kilka maszyn.

nerom52

Po dotarciu na miejsce zwróć uwagę na skrzynkę bezpiecznikową (2) na ścianie budynku. Kiedy do niej podejdziesz okaże się, że brakuje jednego z bezpieczników.

nerom53

Po zbadaniu skrzynki skorzystaj z widzenia surwiwalowego, aby zlokalizować ślady. Zacznij się nimi kierować do namiotu, gdzie znajdziesz zmasakrowane ciało (3). Przeszukaj je, a zdobędziesz bezpiecznik. Wróć z nim do skrzynki i włóż go do niej.

nerom54

Kolejnym krokiem będzie uruchomienie generatora, stojącego przy narożniku budynku. Kanister z benzyną (4) znajdziesz na kipie pobliskiej ciężarówki. Zanim przywrócisz zasilanie pamiętaj o zniszczeniu głośników - część z nich znajduje się na dachu placówki medycznej, a jeden jest na dachu budki strażniczej.

Po przywróceniu zasilania wejdź do środka i otwórz skrzynię, z której wyjmij iniektor. Nagranie z rejestratora Nero leży z kolei na blacie biurka.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami