Days Gone - Naprawdę krwawo (zlecenie)

Misja poboczna dla Ady Tucker w Hot Springs. Zabij Limbo.

Jest to pierwsze zlecenie, jakie możesz otrzymać od Ady Tucker zarządzającej obozem pracy w Hot Springs, na zachodzie mapy. Po wykonaniu kilku misji fabularnych porozmawiaj z kobietą, która zleci zabicie niejakiego Limbo. Jednocześnie odblokujesz w ten sposób nowy rozdział o nazwie Łowca nagród.

z004

Aby wykonać zlecenie należy skierować się do miejsca wskazanego przez Tucker, czyli obozu Limbo (1) leżącego na wschód od Hot Springs. Zanim wyruszysz w drogę warto zadbać o arsenał, ponieważ bohatera czeka sporo walki.

z005

Po dotarciu w pobliże kryjówki Limbo uważaj przede wszystkim na snajpera stojącego na wieżyczce. Szybko zlokalizuje bowiem bohatera, którym najlepiej ukryć się za głazami z lewej strony drogi. Następnie możesz zdjąć strzelca korzystając z karabinu wyborowego lub przeskakiwać za kolejne głazy, aż zbliżysz się na tyle, żeby ostrzelać strzelca (2).

z006

Jest to dobre miejsce do wywabiania z obozu kolejnych wrogów i eliminowania ich pojedynczo. Całą akcję warto sobie zawczasu nieco ułatwić, korzystając z lornetki i oznaczając cele. W momencie rozpoczęcie strzelaniny Limbo (3) prawdopodobnie ucieknie na szczyt lokalnej wieży.

z007

Ostrzelaj go z dołu lub wbiegnij na górę i rozpraw się z nim. Następnie przeszukaj jego ciało (4), aby zdobyć klucz do opon, który posłuży za dowód wykonania zadania. Pozostań jednak na górze, ponieważ po chwili pojawią się posiłki, z którymi łatwiej rozprawić się z wieży. Kiedy wszyscy padną trupem wróć do Tucker po odbiór nagrody.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami