Days Gone - Naprawdę krwawo (zlecenie)

Misja poboczna dla Ady Tucker w Hot Springs. Zabij Limbo.

Jest to pierwsze zlecenie, jakie możesz otrzymać od Ady Tucker zarządzającej obozem pracy w Hot Springs, na zachodzie mapy. Po wykonaniu kilku misji fabularnych porozmawiaj z kobietą, która zleci zabicie niejakiego Limbo. Jednocześnie odblokujesz w ten sposób nowy rozdział o nazwie Łowca nagród.

z004

Aby wykonać zlecenie należy skierować się do miejsca wskazanego przez Tucker, czyli obozu Limbo (1) leżącego na wschód od Hot Springs. Zanim wyruszysz w drogę warto zadbać o arsenał, ponieważ bohatera czeka sporo walki.

z005

Po dotarciu w pobliże kryjówki Limbo uważaj przede wszystkim na snajpera stojącego na wieżyczce. Szybko zlokalizuje bowiem bohatera, którym najlepiej ukryć się za głazami z lewej strony drogi. Następnie możesz zdjąć strzelca korzystając z karabinu wyborowego lub przeskakiwać za kolejne głazy, aż zbliżysz się na tyle, żeby ostrzelać strzelca (2).

z006

Jest to dobre miejsce do wywabiania z obozu kolejnych wrogów i eliminowania ich pojedynczo. Całą akcję warto sobie zawczasu nieco ułatwić, korzystając z lornetki i oznaczając cele. W momencie rozpoczęcie strzelaniny Limbo (3) prawdopodobnie ucieknie na szczyt lokalnej wieży.

z007

Ostrzelaj go z dołu lub wbiegnij na górę i rozpraw się z nim. Następnie przeszukaj jego ciało (4), aby zdobyć klucz do opon, który posłuży za dowód wykonania zadania. Pozostań jednak na górze, ponieważ po chwili pojawią się posiłki, z którymi łatwiej rozprawić się z wieży. Kiedy wszyscy padną trupem wróć do Tucker po odbiór nagrody.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami