Days Gone - Musisz mi dać kilka dni

Zdobywamy kwiaty lawendy na maść na poparzenia Boozera.

Po zakończeniu retrospekcji w misji Wyrywałem już chwasty bohater przypomni sobie, w jaki sposób stworzyć maść pozwalającą na szybsze gojenie się oparzeń. W tym celu niezbędne będzie zdobycie kwiatów lawendy.

W tym momencie na północy mapy, w pobliżu punktu Nero nad Horse Lake, zostanie zaznaczone miejsce, gdzie należy szukać lawendy.

007

Udaj się we wskazane miejsce, zachowując szczególną ostrożność przy pociągu na wiadukcie. W jego pobliżu znajduje się bowiem horda świrusów (1). Jeśli zaalarmujesz ich swoją obecnością, to najlepszą taktyką będzie wejście na motocykl i szybkie oddalenie się od tej niebezpiecznej grupy.

008

Głównym celem jest dotarcie w pobliże sporych rozmiarów jeziora. Przy nim też uważaj, ponieważ możesz tu natknąć się na pojedyncze świrusy (2). Najlepiej zakradać się do nich i eliminować je po cichu z zaskoczenia.

009

Kwiaty lawendy (3) rosną tuż przy jeziorze. Podążaj wzdłuż brzegu i zerwij trzy z nich, uważając cały czas, aby nie zbliżyć się za bardzo do hordy (4). Kiedy zdobędziesz potrzebne kwiaty wróć z nimi do kryjówki, gdzie porozmawiaj z Boozerem. W tym momencie misja się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami