Days Gone - To karabin, a nie gnat; Nawiązywanie kontaktu

Tropimy agenta NERO, O'Briana.

Po ukończeniu misji Mnóstwo chorych ludzi czas na kolejne zadanie. W tym celu wyruszamy z obozu, gdzie zostawiliśmy Lisę i udajemy się do żółtego znacznika misji.

Po dojechaniu na miejsce spotykamy się z Copelandem, który uczy nas tropić zwierzynę. Po prostu wykonuj polecenia mężczyzny, podążając tym samym za jeleniem - badaj wskazówki, aby na końcu strzelić do zwierzęcia. Podążaj za śladem i rozpraw padnięte zwierzę, aby zakończyć zadanie.

Misja: Nawiązywanie kontaktu

Kolejne zadanie wystartuje automatycznie. Wyjeżdżamy z obozu Copelanda, do którego trafiliśmy po zakończeniu poprzedniej misji. Zmierzamy kilometr dalej, gdzie naszym celem jest wytropienie jednego z agentów NERO, O'Briana. Po dotarciu na miejsce, czyli lądowisko śmigłowca (1), uruchomi się scenka, po której musisz śledzić mężczyznę w białym kombinezonie.

030

Pod żadnym pozorem nie zbliżaj się do śmigłowca, gdyż zostaniesz zauważony. Przejdź jednak na drugą stronę drogi i idź w lewo wzdłuż koryta rzeki. Odciągnij uwagę kamieniem napotkanego żołnierza. Przejdź jeszcze dalej, po czym przedostań się na drugi brzeg (2) rzeki.

Tam wciąż trzymaj się lewej strony i skradaj się między dużymi drzewami. Nieco dalej natkniesz się na krzaki - tam również przejdź na drugą stronę rzeki i schowaj się w kolejnych zaroślach. Gdy ostatni strażnik w żółtym kombinezonie odejdzie, po prostu podejdź do O'Briana. Po rozmowie wróć do Boozera, kończąc także tym samym wątek o nazwie Kończy się nam mięso.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami