Po zakończeniu zadania Co taka fajna dziewczyna…? automatycznie odblokuje się misja Spizgany jak delfin. Jest to powrót do wątku związanego z Copelandem.

Naszym pierwszym przystankiem jest niewielkie jezioro, przy którym musimy znaleźć włóczęgę - jest to jednocześnie punkt startowy misji. Zwłoki mężczyzny (1) znajdziesz tuż nad wodą. Zanim jednak zbadasz ciało, podnieś amunicję obok i kanister, dzięki któremu zatankujesz motocykl.

026

Po zbadaniu ciała wskakuj szybko na motocykl, po czym udaj się w gonitwę za włóczęgą na motocyklu (2). Twoim zadaniem jest zrzucenie go z maszyny. W tym celu - podczas jazdy - celuj w jego pojazd za pomocą przycisku L1 i strzelaj za pomocą L2.

Gdy czerwony pasek na górze ekranu skończy się, włóczęga upadnie i uruchomi się przerywnik filmowy. Po związaniu motocyklisty misja zakończy się. Skontaktujesz się także z Tucker, która poprosi cię o odnalezienie pewnej dziewczyny, odblokowując tym samym kolejne zadanie.

Reklama

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redakcja Eurogamer.pl

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.