Gone Home za darmo na PC

Przez ponad tydzień.

Platforma Humble Bundle przygotowała niespodziankę i udostępniła za darmo Gone Home - wydaną w 2013 roku grę przygodową od deweloperów z niezależnego studia The Fullbright Company.

Produkcję można zdobyć w ramach akcji promującej Humble Monthly Trove, czyli kolekcji bezpłatnych tytułów dla subskrybentów miesięcznego abonamentu cyfrowego sklepu. Aby otrzymać pozycję, należy zalogować się na swoje konto i na stronie promocji kliknąć grafikę związaną z projektem.

Darmowa wersja Gone Home pozbawiona jest zabezpieczeń antypirackich, więc pliki gry trzeba pobrać poprzez przeglądarkę w formie spakowanego archiwum. Oferta zakończy się za nieco ponad tydzień - 5 maja.

gone_home_free
W Gone Home odkrywamy sekrety rodzinnego domu

Tytuł od studia The Fullbright Company opowiada historię Katie. Dziewczyna wraca z podróży do rodziny mieszkającej w nowym domu. Zadaniem graczy jest odkrycie sekretów posiadłości oraz odnalezienie zaginionej siostry bohaterki.

„Doskonale zagrana rola Samie, która rozemocjonowanym głosem opowiada o swoich przeżyciach, wywołuje to uśmiech, to znów uczucie smutku, jakbyśmy naprawdę słuchali zwyczajnej nastolatki” - czytamy w naszej recenzji Gone Home.

Źródło: Humble Bundle

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami