Dying Light 2 pojawi się na E3 2019

Techland obiecuje „nowe spojrzenie” na tytuł.

Firma Techland ujawniła, że pojawi się na tegorocznych targach E3, na które przywiezie ze sobą najnowszą wersję Dying Light 2. W planach jest prezentacja powstającej produkcji.

O obecności na największym wydarzeniu w branży wirtualnej rozrywki przedstawiciele polskiej spółki poinformowali za pośrednictwem Twittera. Do wpisu dołączyli krótkie nagranie, nie zdradzające jednak żadnych szczegółów.

„Przywieziemy Dying Light 2 na E3. Nie możemy się doczekać, by zaprezentować najambitniejszy projekt w naszej historii. Do zobaczenia!” - napisano w wiadomości opublikowanej na oficjalnym profilu serii.

Na ubiegłorocznych targach Techland pojawił się na konferencji Microsoftu. Wówczas przedstawiono pierwsze fragmenty rozgrywki i nakreślono podstawowe założenia produkcji, zaś cały pokaz prowadził Chris Avellone, który jest zaangażowany w powstawanie tytułu.

Rozgrywka położy nacisk na nieliniowość, a gracze ponownie staną przed zadaniem przetrwania w świecie opanowanym przez zombie. Same żywe trupy wystąpią w kilku różnych odmianach, różniących się umiejętnościami i siłą.

Zobacz: Dying Light 2 - premiera i najważniejsze informacje

Data premiery Dying Light 2 nie jest znana, ale gra zmierza na PC, PS4 i Xbox One. Niewykluczone, że termin debiutu twórcy ujawnią właśnie podczas tegorocznego E3.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami