Skyrim z opcją gry na autopilocie, dzięki modyfikacji fana

Mod pozwala zautomatyzować rozgrywkę.

Jeden z fanów Skyrima przygotował dosyć nietypową modyfikację. Projekt o nazwie SkyTrek umożliwia zautomatyzowanie rozgrywki w taki sposób, by produkcja przechodziła się sama.

Mod autorstwa internauty o pseudonimie PhysicsFish pozwala zaprogramować grę w taki sposób, by sama wykonywała określone czynności. Opcje są przy tym mocno rozbudowane - możemy nakazać postaci udanie się w określone miejsce pieszo, konno lub z użyciem smoka.

To nie wszystko, ponieważ istnieje również funkcja zautomatyzowania walki z przeciwnikami - heros odpowie na atak oponentów. Do tego możemy rozkazać podopiecznemu, by zachowywał się jak NPC, wykonując czynności typowe dla bohatera niezależnego.

Oczywiście ukończenie piątej odsłony The Elder Scrolls w taki sposób byłoby zapewne dużym wyczynem. Modyfikacja umożliwia jednak graczom chwilowy odpoczynek, zwłaszcza, gdy trzeba dotrzeć z jednego miejsca w drugie.

„Mod pozwala zautomatyzować zabawę, by można było cieszyć się warstwą wizualną gry lub aby postać zachowywała się naturalnie, gdy jemy obiad. Projekt powstał głównie z myślą o osobach tworzących screenshoty i nagrywających rozgrywkę” - przekonuje autor.

Zobacz: Skyrim - Poradnik, Solucja

SkyTrek dostępne jest za darmo za pośrednictwem portalu Nexus Mods. PhysicsFish przygotował dwie wersje modyfikacji - dedykowanej oryginalnemu Skyrimowi oraz odświeżonemu wydaniu z 2016 roku.

Źródło: Nexus Mods, PC GamesN

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami