Rozwój Apex Legends ważniejszy od nowej odsłony Titanfall. Twórcy przedstawiają plany

Plus: kultura pracy w Respawn Entertainment.

Ze względu na duży i nieco nieoczekiwany sukces Apex Legends, studio Respawn Entertainment zamierza skupić się na udoskonalaniu strzelanki battle royale i wdrażaniu nowych aktualizacji - kosztem rozwijania pozostałych gier, w tym nowej odsłony Titanfall.

„Aby w pełni wspierać Apex Legends, przesuwamy nasze plany względem kolejnych gier z cyklu Titanfall. Żadni deweloperzy pracujący nad battle royale nie są przypisywani do innych projektów, tak samo nie naruszamy zespołu odpowiedzialnego za Star Wars Jedi: Fallen Order” - zapewnia studio w oświadczeniu.

We wpisie Respawn Entertainment wspomina też, że podczas czerwcowego wydarzenia EA Play studio przekaże szczegółowe informacje o drugim sezonie rozgrywek Apex Legends. Miłośnicy strzelanki mogą oczekiwać lepszych nagród w ramach przepustki bojowej, nowego bohatera, broni i zmian na mapie.

t2
Dotychczas nie zapowiedziano oficjalnie Titanfall 3

Oświadczenie porusza też temat tzw. crunchu, czyli intensywnej pracy po godzinach. Według producenta wykonawczego, Drewa McCoy'a, wdrażanie nowych treści do gry to ważny element, ale studio traktuje pracowników z szacunkiem i unika nadmiernego wykorzystywania deweloperów.

Słowa McCoy'a to prawdopodobnie odniesienie do nagłośnionej niedawno informacji, zgodnie z którą twórcy Fortnite pracują po 70, a czasem nawet 100 godzin tygodniowo, aby utrzymać zaangażowanie odbiorców.

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Przypomnijmy, że Titanfall 2 zadebiutował pod koniec 2016 roku. Gra zyskała bardzo dobrą opinię, zarówno biorąc pod uwagę tryb wieloosobowy, jak i kampanię fabularną.

Źródło: Respawn Entertainment

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami