Days Gone - Ty chyba chcesz umrzeć

To mój brat: szukamy pompy paliwowej.

Po przebiciu się przez tunel w ramach zadania Parszywa śmierć, dojeżdżamy do pierwszych pozostałości po niewielkim miasteczku. Te opanowane jest przez różnego rodzaju świrusów, w tym traszki - nieumarłe i mało groźne „dzieci”.

Naszym zadaniem jest dotarcie do warsztatu, gdzie odnajdziemy pompę paliwową, która posłuży do naprawy motocykla. Warsztat oznaczony jest na minimapie, ale zanim się tam udasz, wykorzystaj miasteczko do treningu pozbywania się świrusów. Udaj się do najbliższych obiektów (1) przed tobą.

004

Warto wejść na dach budynku (2) widoczny na powyższym obrazku. Wyeliminujesz tym samym traszki, po czym zbierzesz kilka przydatnych przedmiotów. Zanim ruszysz do warsztatu, warto zabić nieco świrusów w okolicy. Zyskasz tym samym łupy, a jednocześnie przećwiczysz skradanie i odwracanie uwagi, co przyda się w dalszych etapach gry.

Zmierzaj w kierunku dolnej części miasteczka, gdzie zauważysz znacznie większe grupy przeciwników. Pozbywaj się zagrożenia i zbieraj łupy lub zdecyduj się na przekradanie za plecami zombie i udanie się od razu do warsztatu - aby wejść na jego teren, okrąż budynek i skorzystaj z dziury w siatce (3).

005

Następnie wskocz na podwyższenie przy niebieskiej ścianie (4), skąd dostaniesz się bezpośrednio na dach budynku. Zabij kilka traszek, zbierz przedmioty i przez otwór w dachu wskocz do środka warsztatu. Zbierz dostępne tam przedmioty, a na końcu pozyskaj pompę paliwa (5) znajdującą się przy rozebranym motocyklu.

006

Możesz już wyjść na zewnątrz. Podążaj w górę drogi, gdzie szybko okaże się, że nasz kompan Boozer ma duże problemy z tak zwanymi wieczystymi. Po przerywniku filmowym pozbądź się grupy wieczystych (6). Okaże się, że nasz kumpel ma rękę w fatalnym stanie. W ramach przerywnika filmowego misja się zakończy i obaj traficie do bezpiecznej kryjówki.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami