Days Gone - Spieprzali w podskokach

Zdobywamy bandaże.

Po zadaniu Włóczędzy na górze, w ramach którego dotarliśmy do obozu Copelanda, musimy pozyskać sterylne bandaże, które przydadzą się nam do opatrzenia rannego towarzysza, czyli Boozera.

Po aktywowaniu misji udaj się we wskazane miejsce, czyli do tak zwanego punktu kontrolnego NERO. To charakterystyczny rodzaj aktywności pobocznej - warto eksplorować punkty medyczne, gdyż skrywają wiele bardzo cennych przedmiotów. Ten pierwszy natomiast jest obowiązkowy.

Dokładny opis tego, co powinno zrobić się w ramach tego zadania, zawarliśmy na oddzielnej stronie: Days Gone - Nero: misja Spieprzali w podskokach (punkt medyczny).

009

Najważniejsze jest to, aby jeszcze przed włączeniem generatora odciąć głośniki (1) ze wszystkich miejsc (o czym wspominamy na stronie linkowanej wyżej). W przeciwnym wypadku będziesz miał sporo nieumarłych na karku. Po pozyskaniu sterylnych bandaży, wróć do kryjówki (2).

Po dotarciu na miejsce wystarczy, że wejdziesz na szczyt wieży, gdzie w dalszym ciągu przebywa Boozer, choć jego stan wydaje się dość stabilny. Misja zostanie zakończona, a automatycznie rozpocznie się kolejna, do której możesz podejść od razu.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami