Następny punkt medyczny, do którego należy się włamać, aby zdobyć cenne przedmioty oraz iniektor, pozwalający zwiększyć statystyki bohatera. Na poniższej stronie dowiesz się:

  • Gdzie leży punkt Nero nad Horse Lake
  • Jakie są niebezpieczeństwa z nim związane
  • W jakim miejscu jest kanister z benzyną
  • W jaki sposób dostać się do środka
  • Gdzie można znaleźć iniektor oraz nagranie audio
nerom41

Ten punkt medyczny Nero (1) jest położony w północnej części zalesionej części mapy. Znajduje się przy torach kolejowych.

nerom42

Kiedy się do niego zbliżysz zwróć uwagę na pociąg (2) stojący na torach. Zachowaj czujność, ponieważ znajduje się w nim wataha świrusów i jeśli będziesz zachowywał się głośno, to rzucą się na bohatera. Gdyby do tego doszło, to najlepiej ucieknij motorem i wróć, kiedy rywale się rozejdą.

Kanister z benzyną (3), potrzebny do uruchomienia generatora, stoi na skrzyniach tuż przy torach.

nerom43

Aby dostać się do środka należy najpierw przepchnąć stojące w pobliżu auto (4). Kiedy to zrobisz wejdź na dach (5) i zniszcz pobliskie głośniki. Jeden z nich znajduje się na budce pod wiaduktem. Następnie wróć po kanister i napełnij paliwem generator (6).

Kiedy to uczynisz, odblokujesz drzwi prowadzące do wnętrza budynku. Skieruj się tam i podnieś ważne przedmioty, w tym iniektor.

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.