Mortal Kombat 11 zaliczyło najlepszy debiut w historii serii

Deweloperzy planują rozwijać grę przez lata.

Debiut Mortal Kombat 11 okazał się dużym sukcesem - szef Warner Bros. Interactive Entertainment poinformował, że nowa bijatyka zaliczyła najlepszy start w historii serii, a twórcy przez kolejne lata zamierzają uzupełniać produkcję nowymi treściami.

David Haddad nie podał konkretnych danych na temat sprzedaży, ale stwierdził, że po pierwszej dobie od premiery Mortal Kombat 11 poradził sobie na rynku amerykańskim najlepiej ze wszystkich dotychczasowych produkcji wydawcy.

W najbliższej przyszłości gra otrzyma aktualizacje zawartości - między innymi nowe postaci - ale szczegóły nie są znane. Haddad stwierdził, że deweloperzy przygotowali plan „na lata”.

mk1
Obecnie do wyboru jest 23 bohaterów (plus dwóch do odblokowania)

Z danych serwisu SteamCharts wynika, że w szczytowym momencie w Mortal Kombat 11 na platformie Valve bawiło się ponad 27 tysięcy użytkowników.

Mortal Kombat 11 dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One, a w maju pojawi się na Switch. Gra otrzymuje wysokie oceny od krytyków, co zaowocowało średnią powyżej 80 punktów na Metacritic. Nasza recenzja wkrótce.

Źródło: VentureBeat, SteamCharts

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami