Days Gone z darmowym DLC w czerwcu - tryb przetrwania i wyzwania tygodniowe

Plan rozwoju gry.

Days Gone, czyli postapokaliptyczna gra akcji stawiająca na survival, otrzyma w czerwcu darmowe DLC - poinformowali deweloperzy z Bend Studio. To tryb przetrwania i tygodniowe wyzwania.

Na premierę gra zaoferuje trzy standardowe poziomy trudności, a omawiane rozszerzenie wprowadzi czwarty wariant, Survival. Decydując się na najtrudniejszą opcję, nie skorzystamy z trybu szybkiej podróży, a interfejs zostanie ograniczony do minimum.

Tryb zablokuje też specjalną wizję, która podświetla ważne przedmioty w najbliższym otoczeniu. Twórcy podkreślają, że Survival zaprojektowano dla osób, które chcą jeszcze bardziej wczuć się w świat gry.

dg2
W grze walczymy z ludźmi i świrusami

Gracze, którzy ukończą linię fabularną na poziomie przetrwania, otrzymają skórki do motocykla i trofea.

Darmowe DLC to również wyzwania tygodniowe. Próby podzielono na trzy kategorie: motocykl, horda i walka. Zaliczenie zadań specjalnych zagwarantuje zdobycie unikalnych przedmiotów i nagród.

Days Gone zadebiutuje już 26 kwietnia, wyłącznie na PlayStation 4.

Źródło: PlayStation

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami