W Days Gone motocykl jest symbolicznym bohaterem - przekonuje nowy materiał

Po premierze pojawią się nowe skórki dla pojazdu.

Firma Sony opublikowała materiał, w którym twórcy Days Gone ze studia Bend opowiadają o motocyklu, który w produkcji jest podstawowym środkiem transportu po postapokaliptycznym świecie.

Z wypowiedzi deweloperów wynika, że pojazd jest bardzo ważnym elementem gry. Przekonują, że główną postać łączy z maszyną wyjątkowo głęboka więź, a sam jednoślad jest nie tylko przedmiotem, ale również symbolicznym bohaterem.

W toku rozgrywki udoskonalimy środek transportu, zwiększając osiągi i odblokowując nowe sztuczki, które przydadzą się podczas jazdy po bezdrożach. Co ciekawe, staniemy przed koniecznością uzupełniania zapasów paliwa i naprawiania uszkodzonego motocyklu.

Jednocześnie poinformowano, że po premierze gra otrzyma nowe skórki dla pojazdu. Dodatkowe warianty kolorystyczne zdobędziemy wykonując cotygodniowe wyzwania związane z jednośladem oraz świrusami i walką. Misje rozpoczną się w czerwcu.

W tym samym miesiącu produkcja wzbogaci się o następny poziom trudności. W darmowym trybie Survival znikną opcja szybkiej podróży, podświetlająca ważne przedmioty wizja przetrwania, a także mini-mapa, znaczniki i inne elementy interfejsu.

days_gone_motor
W grze wiele czasu spędzimy w towarzystwie motocyklu

Zobacz: Days Gone - premiera i najważniejsze informacje

Days Gone zadebiutuje 26 kwietnia, wyłącznie na PS4. W produkcji wcielamy się w Deacona, który próbuje przeżyć w nieprzyjaznym środowisku, opanowanym przez świrusy - stwory przypominające zombie.

Źródło: Blog PlayStation

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami