Days Gone z unikalnym systemem pogody. Śnieg pokrywa otoczenie na oczach gracza

Jest materiał wideo.

Twórcy Days Gone z Bend Studio zaprojektowali unikalny system dynamicznej pogody, dzięki któremu w losowym momencie przygody może zacząć padać śnieg. Zmianę krajobrazu obserwujemy wtedy w czasie rzeczywistym.

W większości gier śnieg pojawia się na ziemi po przerywniku filmowym lub wczytywaniu. Deweloperzy mogą też umieścić biały puch na stałe w konkretnym obszarze świata.

Days Gone oferuje realistyczniejszą symulację pogody. Dzięki poniższemu materiałowi widzimy, jak śnieg stopniowo coraz bardziej pokrywa całe otoczenie wokół postaci - wraz z wszystkimi obiektami.

Proces trwa do momentu, w którym nie widać już ulicy czy trawy - wszystko dzieje się na oczach gracza.

Days Gone zadebiutuje 26 kwietnia, wyłącznie na PlayStation 4. W produkcji wcielamy się w Deacona, który próbuje przeżyć w nieprzyjaznym środowisku. Ważnym towarzyszem podczas przygody będzie motocykl głównego bohatera.

dg
Dynamicznie zmieniająca się pogoda ma być - obok przeciwników - jednym z głównych zagrożeń

Zobacz: Days Gone - premiera i najważniejsze informacje

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami