Cyberpunk 2077 różni się od wersji zaprezentowanej w 2018 roku

Twierdzi główny projektant zadań.

W sierpniu ubiegłego roku CD Projekt Red po raz pierwszy zaprezentowało gameplay z Cyberpunk 2077, pokazujący świat, postacie i mechanizmy rozgrywki. Jak twierdzi jeden z deweloperów, obecnie gra wygląda inaczej.

W rozmowie z Area Jugones, Mateusz Tomaszkiewicz - główny projektant zadań - podkreślił, że w 2018 roku studio nie było pewne, w jaki sposób zaimplementować każdy zaprojektowany element gry do otwartego świata.

Zaznaczył też, że twórcy wciąż nie pokazali wszystkiego, ponieważ w dalszym ciągu pracują nad „wieloma detalami”, dlatego gra wygląda inaczej niż na fragmencie rozgrywki.

Zmiany na przestrzeni lat to naturalny proces towarzyszący projektowaniu gry. Twórcy nierzadko muszą obniżyć jakość graficzną, zrezygnować z rozwiązań, które nie sprawdziły się po dłuższych testach czy nawet zmienić wygląd postaci.

Dla przykładu przypomnijmy, jak wyglądał Wiedźmin 3 na zwiastunie z 2014 roku:

CD Projekt pojawi się na tegorocznej edycji E3. W planach jest „mocny show”, dzięki którym targi staną się najważniejszymi w historii polskiej spółki. Cyberpunk 2077 zmierza na PC, PS4 i Xbox One, ale data premiery nie jest znana.

Źródło: Area Jugones

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami