Assassin's Creed Odyssey - gameplay prezentuje początek DLC o Atlantydzie

Dodatek już dostępny.

Ubisoft opublikował zwiastun debiutującej dzisiaj pierwszej części dodatku Los Atlantydy do Assassin's Creed Odyssey o nazwie Pola Elizejskie. W międzyczasie serwis IGN udostępnił dwa materiały z rozgrywki.

Uwaga - możliwe spoilery.

Pierwszy film przedstawia kilkanaście początkowych minut z DLC, które kontynuuje historię przedstawioną w podstawowej wersji produkcji. W trakcie rozgrywki zwiedzimy łącznie trzy krainy z greckiej mitologii, gdzie spotkamy bóstwa oraz mityczne stwory.

W otwierającym epizodzie trafiamy do Elizjum - odpowiednika raju, w którym władzę sprawuje Persefona. W kolejnych odcinkach zawitamy do podziemnego świata i Atlantydy, czyli tytułowego miasta pod wodą. Warto zaznaczyć, że DLC rozbudowuje też wątek współczesny.

Redakcja IGN opublikowała również gameplay prezentujący misję z późniejszego etapu rozgrywki rozszerzenia. W ramach zadania gracze muszą odzyskać mrocznego wierzchowca, który należy do Hadesa.

Podobnie jak poprzedni dodatek - Dziedzictwo pierwszego ostrza - Los Atlantydy podzielono na trzy części. Daty premiery następnych nie są na razie znane, ale powinny ukazywać się co kilka tygodni.

Assassin's Creed Odyssey osadzono w starożytnej Grecji. Po raz pierwszy w historii cyklu, gracze mają do wyboru dwie postacie, wybierane na początku rozgrywki - Alexiosa i Kassandrę. Zabawa kładzie zaś większy nacisk na nieliniowość.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami