Sekiro - Zatopiona Dolina

Docieramy do twierdzy.

Do tej lokacji dotarłeś od strony posążka rzeźbiarza Dolina pod kapliczką.

287

Czeka cię teraz trudny etap. Gdy tylko zeskoczysz na poniższe półki skalne (1 i 2) , przeciwnicy z twierdzy zaczną do ciebie strzelać. Musisz szybko przemieszczać się, by dotrzeć w pobliże posągu Buddy (3)

Zeskocz w przepaść i zaczep się o gałąź drzewa, która wyrasta z pierwszej półki skalnej (1). Szybko wskocz na górę i pobiegnij w kierunku drugiej półki skalnej (2). Wskocz na gałąź i udaj się do miejsca przed posągiem Buddy (3).

288

Na szczycie czeka na ciebie boss: Wężooka Shirafuji (4). Możesz stanąć z nim do walki lub go ominąć, wskakując na skałę po lewej stronie (5).

289

Gdy pokonasz bossa (4) lub go ominiesz, wbiegnij na drewniany most. Nie zatrzymuj się, bo będziesz cały czas pod ostrzałem. Możesz skorzystać z parasola, aby osłonić się przed pociskami. W drugiej połowie mostu uważaj na dziurę (6). Jeśli spadniesz, masz możliwość uratowania się. Musisz zaczepić się o hak i wskoczyć na górę.

Niezależnie, czy przebiegłeś przez most, czy wpadłeś do dziury i wskoczyłeś na gałąź, kieruj się w stronę skał (7). Wespnij się po nich na górę. Postaraj się ukrywać w takich miejscach za skałami, abyś był niewidoczny dla wrogów.

Teraz musisz się wspiąć wyżej i przedostać się do twierdzy. Uważaj na przeciwników strzelających do ciebie. Po kolei ich eliminuj. W drodze do fortecy znajdziesz Złom magnetytowy i Czarny proch.

290

Na górze uważaj, gdzie stąpasz. Zwróć uwagę, że ścieżka jest zaminowana. Co prawda, wejście na minę nie zrani cię, ale zaalarmuje przeciwników, którzy przybiegną do ciebie. Pola minowe (8) rozpoczynasz po kamieniach ułożonych na sianie.

291

Wejdź do twierdzy (9). W tunelu spotkasz dwóch groźnych przeciwników z armatami. Postaraj się jednego z nich wyeliminować po cichu. Na drewnianym podeście odnajdziesz ziarno pęknięcia, a pod nim żółty proch.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami