Mortal Kombat 11 - muzyka z filmu w zwiastunie premierowym

Powrót do przeszłości.

Warner Bros. opublikowało zwiastun przypominający o premierze Mortal Kombat 11 - najnowszej odsłony cyklu bijatyk od studia NetherRealm. W materiale wykorzystano dosyć nietypowy utwór.

Trailer okraszony jest zremiksowaną wersją Techno Syndrome, a więc motywem muzycznym, który można było usłyszeć w filmowej adaptacji serii z 1995 roku. Kompozycja jest uzupełnieniem wydarzeń przedstawionych w nagraniu.

Co ciekawe, nie jest to jedyne nawiązanie twórców do słynnej ekranizacji. Niedawno ujawniono, że model Shang Tsunga, który trafi do Mortal Kombat 11 w formie dodatku DLC, oparto na wcieleniu antagonisty z obrazu kinowego.

Sam zwiastun przybliża nieco fabułę najnowszej części serii. Bohaterowie zmierzą się z Kroniką - władczynią czasu, dążącą do przepisania historii na nowo. W związku z tym wojownicy spotkają swoich odpowiedników z przeszłości.

Jedną z nowości, która pojawi się w produkcji, jest rozbudowany system personalizacji podopiecznych. Mechanizm pozwoli zmienić wygląd postaci i dostosować styl walki do własnych preferencji.

mk11_zwiastun_premiera
Powróci oczywiście Sub-Zero

Zobacz: Mortal Kombat 11 - premiera i najważniejsze informacje

Mortal Kombat 11 ukaże się 23 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One, a w maju na Switch.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami