Stworzono PC z makaronu. Sprzęt działa i uruchamia gry

Lasagne ze starego laptopa.

Właściciel kanału Laplanet Arts na YouTube stworzył komputer ze starych części z laptopa oraz makaronu. Sprzęt przyozdobił tak, żeby przypominał lasagne, czyli popularne włoskie danie. PC było w stanie uruchomić gry.

Micah Laplante postanowił, że wszystkie elementy komputera - poza komponentami, których nie da się zastąpić - wykona z makaronu. Oprócz lasagne użył też rigatoni, czyli sporej wielkości „rurek”, które służyły za wentyle do swobodnego przepływu powietrza.

Nie obyło się bez dużej ilości kleju na gorąco, które autor dzieła pomalował tak, by imitował sos dodawany do włoskiego dania.

Sprzęt nie był w stanie uruchamiać wymagających gier, ale pozwalał na zabawę w Rocket League dzięki strumieniowaniu.

Laplante musiał pobrać aktualizacje systemu, które Windows wdrażał przez 3 lata, ponieważ laptop, z którego pochodziły części, bardzo dawno nie był uruchamiany. Co prawda udało się połączyć PC z kontrolerem Xbox One, ale autor napotkał wiele innych problemów, między innymi kłopoty z dźwiękiem.

pasta2
Finalny efekt do złudzenia przypomina lasagne

Źródło: PC Gamer

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami