Star Wars Jedi: Fallen Order z opcjonalną rozgrywką sieciową?

Sugeruje karta produktu w PS Store.

Wiemy na pewno, że w Star Wars Jedi: Fallen Order zabraknie mikrotransakcji, a twórcy przygotowali przygodę dla jednego gracza - bez trybu multiplayer. Produkcja Respawn Entertainment może zaoferować pewne funkcje sieciowe.

Karta produktu w PlayStation Store głosi, że tytuł zawiera możliwość „opcjonalnej rozgrywki sieciowej”. Nie podano oczywiście żadnych dodatkowych informacji, więc nie wiadomo, co kryje się pod wspomnianym terminem.

Na pewno nie chodzi o pełnoprawny tryb wieloosobowy, ale być może twórcy zaprojektowali system na wzór inwazji znanych z serii Dark Souls. Funkcja pozwala na „nawiedzenie” świata innego gracza i zaatakowanie użytkownika.

sw3
Walka jest podobno w stylu Sekiro, więc może pojawią się też inwazje

Na oficjalne oświadczenie Electronic Arts, które wyjaśni wątpliwości, trzeba w dalszym ciągu czekać.

Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutuje 15 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Grę osadzono krótko po wydarzeniach z „Zemsty Sithów”, czyli trzeciego epizodu filmowej sagi, a tytuł połozy nacisk na akcję i walkę mieczem świetlnym.

Źródło: PlayStation Store

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami