Mortal Kombat 11 - brutalny Shao Kahn w zwiastunie z rozgrywką

Postać dodawana do zamówień przedpremierowych.

Deweloperzy ze studia NetherRealm opublikowali nowy zwiastun Mortal Kombat 11. Nagranie prezentuje Shao Kahna, czyli wojownika dodawanego do zamówień przedpremierowych na grę.

W serii bijatyk postać jest jednym z głównych antagonistów, a w odsłonie z 2011 roku pełnił funkcję finałowego bossa. Złoczyńca powróci w najnowszej części, gdzie odegra istotną rolę w kampanii fabularnej.

Trailer przedstawia fragmenty rozgrywki z udziałem Shao Kahna. Odziany w pancerz wojownik na swoim wyposażeniu posiada dużych rozmiarów włócznię i młot, którymi atakuje poszczególnych przeciwników.

Ciosy wyprowadzane przez postać są oczywiście brutalne. Nie brakuje przebijania wrogów na wylot oraz miażdżenia czaszek. Do tego stosowne wykończenie fatality, które prowadzi do bardzo krwawej dekapitacji oponenta.

Jedną z nowości, która pojawi się w kolejnej odsłonie cyklu, jest rozbudowany system personalizacji wojowników. Mechanizm pozwoli zmienić wygląd bohaterów i dostosować styl walki do własnych preferencji.

mk_11_zwiastun
Będzie brutalnie

Zobacz: Mortal Kombat 11 - premiera i najważniejsze informacje

Mortal Kombat 11 zadebiutuje 23 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami