Fan Wiedźmina 3 przygotował klawiaturę inspirowaną grą

Z klawiszem odpowiedzialnym za wezwanie Płotki.

Jeden z miłośników Wiedźmina 3 przygotował nietypową klawiaturę, która jest inspirowana grą o przygodach Geralta z Rivii. Gadżet zaprojektowano z myślą o zabawie w polską produkcję.

Autorem sprzętu jest niejaki Joscha Gorz. Dzieło fana zauważyło studio CD Projekt Red, które fotografie urządzenia opublikowało na oficjalnych profilu cyklu o Białym Wilku w serwisie Facebook.

wiedzmin_klawiatura
Klawiatura podświetlana jest różnymi kolorami

Podświetlana klawiatura wyposażona jest w specjalne przyciski, które odpowiadają za określone funkcje podczas rozgrywki. Są więc klawisze pozwalające wezwać Płotkę, użyć magicznych znaków i dokonać szybkiego zapisu.

Gorz usunął części, które nie są przydatne w zabawie, więc sprzęt nie może być używany do pisania tekstów. Ze względu na brak wielu elementów, jest też mniejszy od innych tego typu akcesoriów. Posiada jednak podstawki na nadgarstki.

wiedzmin_klawiatura2
Praca nad gadżetem nie była prosta

Zobacz: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Wiedźmin 3: Dziki Gon jest zwieńczeniem historii Geralta w wykonaniu studia CD Projekt Red. Gra doczekała się dwóch dużych rozszerzeń i choć ukazała się cztery lata temu, nadal ma sekrety nieodkryte przez fanów.

Źródło: Profil Wiedźmin na Facebooku

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami