Fan Wiedźmina 3 przygotował klawiaturę inspirowaną grą

Z klawiszem odpowiedzialnym za wezwanie Płotki.

Jeden z miłośników Wiedźmina 3 przygotował nietypową klawiaturę, która jest inspirowana grą o przygodach Geralta z Rivii. Gadżet zaprojektowano z myślą o zabawie w polską produkcję.

Autorem sprzętu jest niejaki Joscha Gorz. Dzieło fana zauważyło studio CD Projekt Red, które fotografie urządzenia opublikowało na oficjalnych profilu cyklu o Białym Wilku w serwisie Facebook.

wiedzmin_klawiatura
Klawiatura podświetlana jest różnymi kolorami

Podświetlana klawiatura wyposażona jest w specjalne przyciski, które odpowiadają za określone funkcje podczas rozgrywki. Są więc klawisze pozwalające wezwać Płotkę, użyć magicznych znaków i dokonać szybkiego zapisu.

Gorz usunął części, które nie są przydatne w zabawie, więc sprzęt nie może być używany do pisania tekstów. Ze względu na brak wielu elementów, jest też mniejszy od innych tego typu akcesoriów. Posiada jednak podstawki na nadgarstki.

wiedzmin_klawiatura2
Praca nad gadżetem nie była prosta

Zobacz: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Wiedźmin 3: Dziki Gon jest zwieńczeniem historii Geralta w wykonaniu studia CD Projekt Red. Gra doczekała się dwóch dużych rozszerzeń i choć ukazała się cztery lata temu, nadal ma sekrety nieodkryte przez fanów.

Źródło: Profil Wiedźmin na Facebooku

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami