Capcom i zagadkowe wpisy - Resident Evil 3 Remake w drodze?

Nawiązania do oryginału.

Choć nie otrzymaliśmy jeszcze oficjalnej zapowiedzi, wiele nieoficjalnych informacji sugeruje, że firma Capcom pracuje już nad Resident Evil 3 Remake. Niedawno wydawca opublikował kilka tajemniczych tweetów, które mogą odnosić się do powstającej gry.

15 kwietnia na Twitterze pojawiło się zdjęcie Jill Valentine - głównej bohaterki Resident Evil 3: Nemezis - wraz z podpisem: „Czy czasem macie wrażenie, że ktoś was obserwuje?”.

Kolejnego dnia Capcom udostępnił następny tajemniczy wpis - tym razem to fotografia Claire z odświeżonej wersji Resident Evil 2. Bohaterka patrzy na sporej wielkości wyrwę w ścianie, a obrazkowi towarzyszy podpis:

„Najwyraźniej ktoś lub coś nie rozumie pojęcia drzwi. Jak myślicie, co się tu stało?”

Gracze podejrzewają, że ogromna dziura mogła zostać zrobiona przez Nemesis - tytułowego przeciwnika z Resident Evil 3, który prześladuje bohaterkę. Wydarzenia przedstawione w obu grach rozgrywają się bowiem niemal w tym samym czasie.

Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami, odświeżona wersja horroru zadebiutuje już w 2020 roku. Produkcja zaoferuje podobno liniową strukturę rozgrywki i będzie przypominać Resident Evil 4.

Poniżej intro z oryginalnej gry, wydanej w 1999 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami