Pliki Sekiro ujawniają usunięte dialogi i inny sposób leczenia smoczego moru

Odkrycie fana.

Jeden z miłośników gier studia From Software - Lance McDonald - w plikach Sekiro: Shadows Die Twice odkrył pierwotny sposób leczenia smoczego moru oraz powiązane z nim przerywniki filmowe i dialogi.

Wspomniana przypadłość dotyka postaci niezależne, a z każdą śmiercią głównego bohatera pojawiają się kolejni zarażeni. Im więcej osób zmaga się z chorobą, tym bardziej obniża się pomoc losu, czyli szansa, by po zgonie nie utracić pieniędzy i punktów doświadczenia.

Smoczy mór można wyleczyć, używając kropli smoczej krwi przy posążku rzeźbiarza. McDonald, któremu udało się włączyć kod pozostawiony przez twórców, odkrył, że mechanika początkowo działała inaczej - aby uzdrowić pacjenta, trzeba było spotkać się z nim osobiście.

Do eliminowania choroby miały służyć specjalne pigułki, tworzone z użyciem energii wykorzystywanej do wskrzeszania głównego bohatera. Konieczność interakcji z zarażonymi, zaowocowałaby dodatkowymi dialogami.

Wyciętych rozmów jest dosyć dużo, ale żadne wydają się nie mieć istotnego znaczenia dla fabuły. Dostarczają jednak kilku szczegółów o świecie przedstawionym i poszczególnych postaciach - jedna konwersacja ujawnia informacje o lekarce Emmie.

sekiro_usuniete
Sekiro to kolejna gra From Software o wysokim stopniu trudności

Zobacz: Sekiro: Shadows Die Twice - Poradnik, Solucja

McDonald regularnie publikuje materiały poświęcone treściom wyciętym z produkcji From Software - jakiś czas temu odkrył przeciwników usuniętych z Dark Souls 3. Niewykluczone, że wkrótce odnajdzie kolejne elementy, które nie trafiły do finalnego Sekiro: Shadows Die Twice.

Źródło: PC GamesN

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami