God of War - darmowy motyw na PS4 skrywa tajemniczy napis. Zapowiedź kontynuacji?

To nie jest zwykły obrazek.

Z okazji rocznicy premiery God of War, Sony udostępniło wczoraj darmowy, dynamiczny motyw na PlayStation 4. Na pierwszy rzut oka mamy do czynienia ze zwykłą grafiką, ale gracze dostrzegli na obrazku ukryty napis.

Chodzi o tekst umieszczony z boku łódki, którą płyną Kratos i Atreus. Zapis (stylizowany na runiczny) głosi „Ragnarok is coming”, czyli „Nadchodzi Ragnarok”.

g1
Napis w pierwszej chwili nie jest widoczny. Źródło: ResetEra
g2
Trzeba się dobrze przyjrzeć. Źródło: ResetEra

W mitologii skandynawskiej Ragnarok to dzień ostatecznej bitwy bogów z olbrzymami pod wodzą Lokiego. Zgodnie z dawnymi wierzeniami, w wyniku wojny siedzibę bogów zniszczy ogień, a Ziemię zaleje morze.

Motyw na PS4 nie ujawnia żadnych dodatkowych informacji, ale napis zdaje się potwierdzać, że kolejna część God of War również będzie mocno związana z mitologią nordycką.

Zobacz: God of War - Poradnik, Solucja

Warto dodać, że sam reżyser God of War, udostępniając wczoraj wiadomość o darmowym motywie na konsolę, opublikował na Twitterze wpis „To nie wszystko”. Prawdopodobnie deweloper miał na myśli napis, którego wtedy jeszcze nie odkryto.

Wciąż brak oficjalnych informacji, ale fakt powstawania kontynuacji serii jest niemal pewny. O nowej odsłonie God of War wypowiedział się między innymi jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy w branży.

Źródło: ResetEra

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami