Days Gone zajmie 67 GB na dysku twardym PS4

Obszerna produkcja.

Days Gone - produkcja od deweloperów ze studia Bend, osadzona w świecie opanowanym przez stwory, które przypominają zombie - na dysku twardym konsoli PS4 zajmie około 67 GB.

Informację przekazał niemiecki serwis PlayFront, którego dziennikarze uzyskali już dostęp do gry. Redakcja podkreśla jednocześnie, że w przypadku cyfrowej wersji pojawi się możliwość rozpoczęcia rozgrywki po pobraniu 27 GB danych.

Days Gone zajmie więc więcej niż większość tytułów na wyłączność PS4. Przykładowo na potrzeby bazowej wersji Horizon: Zero Dawn trzeba zarezerwować około 40 GB, a na God of War i Spider-Man mniej więcej 45 GB.

Według PlayFront, twórcy przygotowali już pierwszą aktualizację, którą pobierzemy po zainstalowaniu gry. Patch oznaczony numerem 1.02 nie wprowadza istotnych zmian, naprawiając jedynie kilka niewielkich błędów.

W produkcji wcielamy się w Deacona, który próbuje przeżyć w nieprzyjaznym środowisku, wypełnionym bandytami i Świrusami - stworzeniami podobnymi do zombie. Ważnym towarzyszem podczas przygody będzie motocykl głównego bohatera.

days_gone2
Świrusy zaatakują w grupach

Zobacz: Days Gone - premiera i najważniejsze informacje

Tytuł zaoferuje otwarty świat, który zwiedzimy swobodnie. Ukończenie głównego wątku fabularnego powinno zająć około 30 godzin, choć nie zabraknie szeregu zróżnicowanych aktywności pobocznych, wydłużających zabawę.

Days Gone zadebiutuje 26 kwietnia, wyłącznie na PS4. Dzień wcześniej powinny pojawić się pierwsze recenzje produkcji.

Źródło: PlayFront

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami