Assassin's Creed Odyssey - Hades i Cerber w zwiastunie dodatku Los Atlantydy

Wycieczka po mitycznych krainach.

Ubisoft opublikował pierwszy zwiastun Losu Atlantydy - drugiego rozszerzenia fabularnego do Assassin's Creed Odyssey. Podobnie jak poprzedni, dodatek podzielono na trzy epizody.

DLC pozwoli graczom zwiedzić łącznie trzy krainy znane z mitologii greckiej. Trafią nie tylko do tytułowego miasta, ale również raju Elizjum i podziemnego Hadesu, gdzie stawią czoła „legendarnym próbom”.

Twórcy obiecują, że spotkamy władców poszczególnych światów, a więc Posejdona, Persefonę i Hadesa. Ujawnione informacje sugerują, że bogowie powiązani są z Pierwszą Cywilizacją, której „sekrety” poznamy podczas zabawy.

W trakcie rozgrywki natkniemy się także na mityczne bestie. Przykładowo w jednej ze scen udostępnionego trailera widoczny jest Cerber, czyli trzygłowy pies, który strzeże bram krainy zmarłych - niewykluczone, że zmierzymy się ze stworem.

Los Atlantydy podzielono na trzy części, które Ubisoft zamierza wydawać co kilka tygodni. Pierwszy z planowanych epizodów zadebiutuje 23 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One - odcinek skoncentruje się na Elizjum.

ac_atlantyda
Los Atlantydy to drugie fabularne DLC do Assassin's Creed Odyssey

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Assassin's Creed Odyssey osadzono w starożytnej Grecji. Po raz pierwszy w historii cyklu, gracze mają do wyboru dwie postacie, wybierane na początku rozgrywki - Alexiosa i Kassandrę. Zabawa kładzie zaś większy nacisk na nieliniowość.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami