W trakcie gry niejednokrotnie natkniesz się na gniazda potworów. Bestie wykorzystują legowiska do odnawiania stada, ale wystarczy zniszczyć gniazdo, aby do tego nie doszło. W tym celu użyj jednej z petard: Kartacza, Samum lub Tańczącą Gwiazdę. Zanim wyruszysz na łowy, wytwórz je lub odnów zapasy.

Gniazda potworów rozpoznasz na mapie po specjalnej ikonie z głową potwora. Udaj się w pobliże jednego z legowisk. Na miejscu zauważysz liczną grupę przeciwników, która tłoczy się wokół gniazda, pozbądź się ich w pierwszej kolejności.

Następnie podejdź do środka gniazda i gdy zobaczysz komunikat „Zniszcz”, dokonaj interakcji. W ten sposób Geralt zrzuci petardę w sam środek legowiska. Teraz odejdź jak najszybciej od gniazda i poczekaj na wybuch petardy.

001

Pamiętaj, żeby po zniszczeniu legowiska sprawdzić jego zawartość pod kątem łupów. Za pozbycie się gniazda otrzymujesz także punkty doświadczenia. Na stronie Wiedźmin 3 - skrzynie, skarby, łup i sekrety [mapa] znajdziesz mapy każdego z regionów w grze wraz z zaznaczonymi gniazdami potworów.

Spis treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Reklama

O autorze

Redakcja

Redakcja

Zespół redakcyjny

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Więcej artykułów od Redakcja